Головний арбітр — Шурман Д. (Київська обл.)

Асистенти арбітра — Гарлач І. (Ужгород), Журибіда В. (Луцьк)

Спостерігач арбітражу — Шмигельський О. (Львів)

ФК «Тернопіль»: Плетеницький, Курило, Атласюк, Дубчак, Клекот, Кондзьолка – к/к, Богданов, Волошинович (Громяк, 69), Мединський, Чорний, Семенець.

Запасні: Русан, Полянчук, Дорі, Соколовський, Гаврилюк, Кривий.

ФК «Олександрія»: Леванідов, Микицей, Басов – к/к, Імереков, Ломко, Кіча (Гуськов, 70), Чорній (Бідловський, 69), Чепурненко, Банада, Пономар (Іващенко, 110), Коломоєць.

Запасні: Рудик, Голенков, Піскун, Ямполь.

Гол.тренер – В.Шаран.

Попередження:А.Дубчак(40) — М.Імереков (25), А.Кіча (31), О.Гуськов (80)

Голи: В.Богданов (3) – Є.Чепурненко (12)

Після вдалого старту в чемпіонаті України серед команд першої ліги, футболісти ФК «Олександрія» провели свій перший матч в розіграші Кубка України з дебютантом першої ліги ФК «Тернопіль».

Дебют матчу краще вдався господарям поля. Біля власного штрафного майданчика олександрійці сфолили на Р.Волошиновичі. Після навісної подачі, В.Богданов виграв повітря і ударом головою відправив м’яч в сітку воріт – 1:0. Після пропущеного швидкого голу наші футболісти активізувалися і провели декілька контратак. В першому випадку удар Є.Чепурненка пройшовся поряд зі стійкою, а в другому, після удару Євгена із-за меж штрафного майданчика, м’яч влетів точнісінько в нижній кут воріт – 1:1. Після пропущеного голу, господарі поля заволоділи ініціативою. На 14- хвилині тернопіляни провели небезпечну атаку. С.Клекот віддав передачу на І.Мединського, останній цілив у ближній кут, але влучив у стійку. Ще через дві хвилини, після довгої передачі з глибини поля, Б.Семенець міг вийти на побачення з В.Леванідовим, але в останню мить голкіпер випередив форварда та ефектно вибив м’яч головою. На 23-й хвилині наші земляки провели перспективну атаку. А.Кіча пройшовши флангом, виконав передачу у штрафний майданчик, де В.Пономар випередивши М.Плетеницького замикав її, але м’яч пройшов повз ворота. На 38-й хвилині, після подачі Є.Чепурненка зі штрафного, С.Басов пробив головою поруч зі стійкою. На 43-й хвилині одна з атак господарів поля могла завершитися взяттям воріт. Б.Семенець отримавши передачу від В.Богданова, пробив з лінії воротарського майданчика, але не зумів точно переправити м’яч у ворота. На останній хвилині першого тайму, небезпечний прохід А.Кічі флангом лише в останню мить зумів зупинити в підкаті А.Дубчак.

На початку другого тайму тих швидкостей та активних дій обох команд ми не побачили. Гра в основному точилася в центрі поля, але все ж таки м’яч більше тримався в наших футболістів. Свою першу атаку в другій половині зустрічі господарі поля провели на 54-й хвилині. Б.Семенець з правого краю атаки зряче віддав м’яч на В.Чорного, але в останню мить його випередив С.Басов. Вже через дві хвилини тернопіляни створили ще один небезпечний момент біля воріт гостей. Все той же Б.Семенець, після передачі І.Мединського із вигідної позиції спершу поцілив у поперечину, а після добивання через себе, В.Левандіов у карколомному стрибку врятував свою команду. На 61-й хвилині вивести нашу команду вперед міг Ю.Коломоєць. але після його удару головою, м’яч пролетів поряд зі стійкою. На 79-й хвилині олександрійці провели масовану контратаку, але з превеликими зусиллями захисникам ФК «Тернопіль» вдалося вибити м’яч на кутовий. На 84-й хвилині, після подачі зі штрафного, С.Басов пробив головою, але м’яч пролетів поряд зі стійкою. На 85-й хвилині І.Курило віддав неточний пас на партнера, але,на щастя, для тернополян, О.Гуськов перехопивши м’яч, не влучив у ворота.

На 6-й хвилині першого овер-тайму господарі поля могли вийти вперед. Після передачі І.Мединського, В.Чорний намагався пробити по воротах з кута штрафного майданчика, але його удар заблокували захисники. На 101-й хвилині матчу, після передачі від В.Чорного на Б.Семенця, останній в один дотик пробив по воротах, але В.Леванідов зіграв вище усяких похвал, перевівши м’яч на кутовий. На 115-й хвилині господарі поля отримали шанс на пробиття кутового. Але після удару через себе Б.Семенця в межах карної зони, голкіпер забирає м’яч в руки. Якщо брати до уваги, що у складі нашої команди були відсутні провідні гравці, то олександрійці в цьому матчі продемонстрували досить пристойну гру і заслужено перемогли.

В серії пенальті в складі нашої команди відзначилися: Є.Чепурненко, Є.Банада, Ю.Коломоєць та С.Микицей. А В.Леванідов став одним із героїв матчу, парирувши один удар з «точки».

Слід відзначити і олександрійських фанів, які здійснили далеку подорож до Тернополя і палко підтримували своїх улюбленців.

Одразу після матчу В.Шаран дав свій коментар:

— Це була дуже тяжка гра. Ми знали, що нам буде не легко. ФК «Тернопіль» грає в простий, але надійний футбол. Гра була рівною, але якщо брати гольові моменти, то невелика перевага на боці господарів поля, але і ми також створювали небезпечні моменти біля воріт суперника. Приємно, що здобули перемогу. Для нас головне – це зайняти перше місце в чемпіонаті, але і кубок також ніхто не відміняв, тому будемо боротися щоб пройти якомога далі. Ми знаємо, що наступний раунд складається з двох матчів, тому хочемо щоб нашим суперником була команда з Прем’єр – ліги і влаштувати таке свято своїм вболівальникам, яке сьогодні було в Тернополі.