Июн
14


[Далее]

   

Тэги: , , , .

Май
29


Сюжет ТРК «Контакт-ЛТД» о прошедшем в Александрии турнире по смешанным единоборствам.
[Далее]

   

Тэги: , , , .

Май
24


[Далее]

   

Тэги: , , , .

Май
16


Сюжет ТРК «Контакт-ЛТД» о выступлении спортсменов СК «SportMax» на Чемпионате мира по хортингу.
[Далее]

   

Тэги: , , , .

Май
14

Підсумкові змагання від «Захисту»

Рубрика: Рукопашный бой/ММА. Автор: Александр Стрижак


В олександрійському патріотично-спортивному клубі «Захист» вже стало доброю традицією по завершенні навчального року проводити підсумкові змагання з військово-спортивного багатоборства.
Цей рік не став виключенням і 11 та 12 травня в нашому місті відбулися змагання в форматі «два в одному». Одночасно проходив чемпіонат Кіровоградської області серед новачків та відкрита першість міста у розділі «Бойове двоєборство».
[Далее]

   

Тэги: , , , .

Май
12


[Далее]

   

Тэги: , , , .

Май
9


Турнір, приурочений до 762-ї річниці заснування міста Лева, відбувся 5 та 6 травня в Палаці спорту «Галичина».
На змагання завітали 270 учасників з 11 регіонів України та республіки Молдова.
[Далее]

   

Тэги: , , , .

Май
9


Майже два тижні на базі військової частини 3017 Східного оперативно-територіального об’єднання тренувалися спортсмени Національної гвардії з усіх куточків України. Серед учасників — бійці, які за своїми плечима мають досвід перемог у змаганнях європейського і світового рівня, переможці чемпіонату Національної гвардії з рукопашного бою.
Після проведення тренувального збору була сформована команда, яка представляла Національну гвардію на Всеукраїнських змаганнях з військово-спортивних багатоборств серед Силових структур України.
До збірної команди потрапили інструктори клубу «Захист » молодший лейтенант Артемюк Олександр, молодший сержант Стовба Ілля та старший солдат Кравченко Артем.
[Далее]

   

Тэги: , , , .

Май
6


В клубах «Ояма» и «Славянский ринг» открываются отделения по Тайскому боксу (Muay thai). Приглашаются дети, подростки и взрослые.
[Далее]

   

Тэги: , , , .

Апр
27


20-22 апреля 2018 года в Латвии, в г. Даугавпилс состоялся Чемпионат Мира по хортингу, в котором приняли участие члены спортивного клуба «SportMax».
[Далее]

   

Тэги: , , , .