Авг
19


Так замотался, что совсем забыл что 4 августа был очередной день рождения сайта 🙂 Пошел седьмой год работы проекта 🙂

   

Тэги: , .

Июл
28


27 липня в приміщені Будинку культури відбулися змагання з настільного тенісу серед учасників клубу «HOME-CLUB» та любителів. В змаганнях прийняли участь 18 учасників, які розподілили на 4 підгрупи по 4 та 5 учасників, у фінал потрапили по два кращих гравця з підгрупи.
[Далее]

   

Тэги: , , .

Июн
28


[Далее]

   

Тэги: , , .

Июн
27


22 червня в приміщені Будинку культури відбулися змагання з настільного тенісу серед учасників клубу «HOME-CLUB» та любителів. В змаганнях прийняли участь 19 учасників, які розподілили на 5 підгруп по 4 та 3 учасники, у фінал потрапили по два кращих гравця з підгрупи.
[Далее]

   

Тэги: , , .

Июн
18


[Далее]

   

Тэги: , .

Июн
8


[Далее]

   

Тэги: , , , .

Июн
5


23-25 травня ДГО «ФСК «Школа розвідників» провела змагання зі скелелазіння, в якому взяло участь 40 дітей різних вікових груп (10-14 років). Метою змагань було популяризація стендового скелелазіння, як спорту та активного відпочинку – цього разу було багато новачків з району 6 школи, де базується скаутський скеледром.
[Далее]

   

Тэги: , , , .

Июн
2


[Далее]

   

Тэги: , , .

Июн
1


Сегодня в Александрийском зале коллегиума проводились соревнования по спортивной гимнастике среди девочек 2014-2008 годов рождения, посвященные Дню Защиты Детей. Каждая гимнастка показала хороший уровень подготовки в своем разряде.
[Далее]

   

Тэги: , , , .

Май
30


25 травня 2019року в гімнастичному залі Олександрійського колегіума пройшли змагання з гімнастики спортивної серед хлопців.
У першості ДЮСШ-2 приймали участь вихованці відділення спортивної гімнастики ДЮСШ-2.
[Далее]

   

Тэги: , , , .