Дек
7


1 грудня 2018 року в гімнастичному залі Олександрійського колегіума пройшли змагання з гімнастики спортивної.
У відкритій першості «ДЮСШ № 2» приймали участь команди з м. Олександрії, м. Кропивницький та м. Черкаси. Всього в змаганнях брало участь 46 юних гімнастів.
[Далее]

   

Тэги: , , , .

Дек
3


1 грудня 2018 року ГО «ДФСК «Школа розвідників» провела міські змагання зі стендового скелелазіння у пристосованому приміщенні, яке дозволяло установити 6-метровий скеледром. Це вже поспіль другий чемпіонат міста на власному скеледромі, який проводився за стандартною схемою – парна гонка на паралельних полосах із зачіпками.
[Далее]

   

Тэги: , , , .

Ноя
30


Сегодня 30.11.2018 года прошли соревнования по спортивной гимнастике среди девочек. Открытое первенство ДЮСШ-2, возростные категории от 6 и до 12 лет.
[Далее]

   

Тэги: , , , .

Ноя
24


Відбулося змагання з бадмінтону між працівниками ДСНС Олександрії. В турнірі прийняло участь 6 команд (ОМРВ, 8ДПРЧ, 9ДПРЧ, 10ДПРЧ, 11ДПРЧ, 12ДПРЧ).
[Далее]

   

Тэги: , , .

Ноя
23


Сюжет ТРК КТМ о прошедших соревнованиях по шахматам среди инвалидов.
[Далее]

   

Тэги: , , .

Ноя
20


10 листопада в комплексній ДЮСШ № 3 Міської ради міста Кропивницького відбулися обласні спортивні ігри з боротьби дзюдо серед юнаків і дівчат 2005-2006 років народження.
За нагороди змагань вели боротьбу 107 атлетів з Кропивницького, Смоліно, Голованівська, Компаніївки, Малої Виски, Олександрівки, Олександрії та Долинської.
[Далее]

   

Тэги: , , .

Ноя
16

Александрийские хоккеисты начали новый сезон

Рубрика: Разное. Автор: Александр Скрынник


Зима уже на подходе. Сезон хоккея начинается пока что на закрытом льду на ледовой арене в городе Кропивницкий.
[Далее]

   

Тэги: , , .

Ноя
2


24-25 жовтня 2018 року в приміщенні КЗ «ДЮСШ №2» відбулись змагання з волейболу серед студенток вищих та професійних навчальних закладів міста. Загалом в змаганнях брали участь 5 команд: КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського», Аграрний коледж Білоцерківського національного університету, Олександрійське медичне училище, КВНЗ «Олександрійський коледж культури та мистецтв» та команда КЗ «ДЮСШ №2», яка з метою отримання досвіду брала участь не в залік змагань.
[Далее]

   

Тэги: , , .

Окт
31


Сюжет ТРК «Контакт-ЛТД» о областных соревнованиях по шашкам среди людей с инвалидностью.
[Далее]

   

Тэги: , , .

Окт
17


21 октября, в воскресенье, ФК «Александрия» совместно с александрийскими журналистами проведет акцию по сбору средств на лечение известного блогера Руслана Гаврилова.
До, в перерыве и после матча «Александрия» — «Карпаты» у двух главных входов на стадион Ника будут находиться волонтеры с символикой проводимой акции и боксами для сбора денег.

Начало матча в 19:30.

Поможем Руслану Гаврилову вместе!

   

Тэги: .