Июн
20


Команда «Авто-мото клуб «Александрия» отлично выступила во втором этапе чемпионата Украины по автокроссу, который прошел в Днепре в субботу-воскресенье, 16-17 июня.
[Далее]

   

Тэги: , , , .

Июн
19


15 червня відбулося змагання з міні-футболу між працівниками ДСНС Олександрії. В турнірі прийняло участь 6 команд (ОМРВ, 8ДПРЧ, 9ДПРЧ, 10ДПРЧ, 11ДПРЧ, 12ДПРЧ).
За підсумками перші три місця розподілилися наступним чином:
[Далее]

   

Тэги: , , .

Июн
17

Успіх юного картингиста

Рубрика: Разное. Автор: user1


З 9 по 10 червня 2018 року у с. Петропавлівська Борщагівка, Київської області проходили Всеукраїнські відкриті змагання серед учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) з картингу (ІІ-й етап).
[Далее]

   

Тэги: , , .

Июн
16


Олександрійський колектив «Aux» переміг на обласному турнірі зі стрітболу Kropyvnytskyi summer cup, що відбувся у Кропивницькому 10 червня.
[Далее]

   

Тэги: , , .

Июн
15

ПСК «ЗАХИСТ» підкорює небо!

Рубрика: Разное. Автор: Александр Стрижак


9 червня 2018 року на аеродромі Федорівка, що біля Кропивницького відбулося відкриття сезону стрибків з парашутом. В цьому заході приймав участь вихованець ПСК «Захист» Олексій Рижов. Протягом дня першоразники проходили медогляд та інструктажі з виконання стрибків з парашутом. У другій половині дня настав довгоочікуваний момент. Група одягла парашути, пройшла контрольний огляд і направилася до літака. Взліт. Стрибки виконувалися самостійно з висоти 800 метрів. Всі парашутисти вдало здійснили стрибок та приземлення. На землі емоціям не було краю. Всіх привітали з виконанням першого в житті стрибка з парашутом. Олексій Рижов був наймолодшим в групі та став самим юним парашутистом нашого міста.
[Далее]

   

Тэги: , , .

Июн
9


Сюжет ТРК КТМ о очередной победе александрийского марафонца Александра Жосана.
[Далее]

   

Тэги: , , .

Июн
5


03 червня в приміщені Будинку культури пройшов турнір з настільного тенісу, з клубним рейтингом 0-20 «HOME-CLUB» та любителів.
[Далее]

   

Тэги: , , .

Июн
2


Сюжет ТРК КТМ о победе учащихся александрийского коллегиума на областном этапе всеукраинских соревнований.
[Далее]

   

Тэги: , .

Июн
1


26 квітня 2018 року в гімнастичному залі НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» відбулися змагання із спортивної гімнастики присвячені Дню міста. У змаганнях приймали участь вихованці відділення спортивної гімнастики Олександрійської ДЮСШ-2.
Юні гімнасти змагалися в шести видах гімнастичного багатоборства.
[Далее]

   

Тэги: , , , .

Май
30


Мотокросс, что прошёл 19-20 мая 2018 года на Спортивной трассе «Вербовая Лоза» в Александрии уже стал достоянием истории. Улеглись страсти и эмоции, пришёл в норму зашкаливавший в крови адреналин и теперь можно спокойно рассказать об этом неординарном событии в спортивной жизни города над Ингульцом, области и Украины. Вот мой рассказ.
[Далее]

   

Тэги: , , , .