Апр
24


21 квітня 2018 року в гімнастичному залі НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» відбулися змагання із спортивної гімнастики Відкрита першість м. Олександрії на кубок Григорія Місютіна. У змаганнях приймали участь гімнасти з міст: Черкаси, Сміла, Кропивницький (2 команди) та Олександрії.
Юні гімнасти змагалися в шести видах гімнастичного багатоборства.
Переможцями та призерами згідно вікових груп та розрядів, по яким виступали спортсмени, стали:
[Далее]

   

Тэги: , , , .

Апр
24


Сюжет ТРК КТМ о очередной победе александрийского бегуна Александра Жосана.
[Далее]

   

Тэги: , , .

Апр
20


Вниманию любителей спорта и активного отдыха! Секция силового фитнеса (спорткомплекс «Спорт-тренд», тренер Лариса Василишина) приглашает всех желающих принять участие в открытой тренировке на свежем воздухе. Бесплатное занятие пройдет в парке Строителей по Садовой в воскресенье, 29 апреля, начало в 11.00. Коврики для занятий, музыку и хорошее настроение обеспечивают организаторы.
Скоро сезон пляжей и купальников, самое время заняться своей фигурой.

   

Тэги: , , .

Апр
19


У александрийского теннисного клуба появился свой сайт. Теперь как любители тенниса, так и просто все интересующиеся смогут получать информацию о теннисной жизни Александрии из первых рук. Сейчас сайт находится в состоянии наполнения материалами. Неравнодушным к спортивной жизни города предлагается добавить сайт в закладки и периодически посещать 🙂 Находится сайт Александрийского теннисного клуба по адресу atk.org.ua

   

Тэги: , , .

Апр
12


11 квітня, в залі «HOME-CLUB» Олександрійського колегіуму відбулося змагання з настільного тенісу між працівниками ДСНС Олександрії.
В турнірі прийняло участь 6 команд (ОМРВ, 8-ДПРЧ, 9-ДПРЧ, 10-ДПРЧ, 11-ДПРЧ, 12-ДПРЧ). У кожній команді грали по 3 учасника. За підсумками змагання було два види нагородження — індивідуальне і командне.
[Далее]

   

Тэги: , , .

Апр
10


Сюжет ТРК КТМ про юбилейное открытое первенство по настольному теннису, приуроченное к всемирному дню настольного тенниса, которое традиционно отмечается 6 апреля.
[Далее]

   

Тэги: , , .

Апр
9


В 2018 году Александрия будет принимать второй этап чемпионата Украины по автокроссу.
[Далее]

   

Тэги: , , , .

Апр
8


7 квітня олександрійські волейболісти взяли участь у фінальних змаганнях обласної спартакіади серед школярів 10-11 класів.
Турнір відбувся в м. Долинська. Наші хлопці потрапили до фіналу завдяки перемогам над збірними Кропивницького та Малої Виски, здобутими напередодні.
Звання найсильніших виборювали 6 команд Кіровоградської області.
[Далее]

   

Тэги: , , .

Апр
6

Змагалися юні туристи

Рубрика: Разное. Автор: user1


31 березня 2018 року в спортивній залі Будинку дитячої та юнацької творчості були проведенні змагання з індивідуальної техніки туризму.

Метою змагань організатори ставили пропаганду здорового способу життя, сприяння подальшому розвитку туризму серед школярів міста, формування умінь і навичок поведінки в складних природних умовах, підвищення майстерності учасників, відбір найсильнішої команди для участі в обласних змаганнях по туризму. .
[Далее]

   

Тэги: , , .

Мар
31


Александрийские хоккеисты, которые зимой занимались на катке в микрорайоне Победа, продолжают тренировки в Кропивницком.
[Далее]

   

Тэги: , , .