Ноя
11

александрия бокс тарас неудачин
5-9 листопада в місті Вінниця проходив Чемпіонат України з боксу серед чоловіків в якому прийняло участь 143 спортсмени з 24-х областей України та АР Крим.

Олександрію в складі збірної Кіровоградської області представляв Майстер спорту України з боксу Тарас Неудачін у ваговій категорії +91 кг.

На ЧУ Тарас провів чотири поєдинки з боксерами з міст: Києва, Кіровограда, Мілітополя та Дніпропетровська. Перші два поєдинки наш боксер закінчив технічним нокаутом у другому раунді. У третьому поєдинку за вихід у фінал Тарас зустрівся з боксером з міста Мілітополь Майстром спорту, бронзовим призером чемпіонату світу серед молоді, учасником молодіжних Олімпійських ігор у Сингапурі Олександром Скорим якого впевнено переміг і вийшов у фінал ЧУ.

У фіналі наш земляк зустрівся з боксером з міста Дніпропетровськ Робертом Жмурко якого переміг за одноголосним рішенням суддів і став Чемпіоном України з боксу серед чоловіків.

Вітаємо Тараса та його тренера Юрія Грінера з цим досягненням, та бажаємо їм великих перемог на світових боксерських аренах.
александрия бокс тарас неудачин

Источник

   

Тэги: , , .

комментария 2

Виталька пишет 15 Фев 2014 в 0:11

А кто же автор этой статьи?

admin пишет 15 Фев 2014 в 0:46

Ссылка на оригинал статьи присутствует.

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.