Окт
11

Вихованці олександрійського патріотично-спортивного клубу «Захист» взяли участь у Всеукраїнському турнірі з кікбоксингу WAKO, присвяченого пам’яті Павла Орла серед молоді та юніорів.
Змагання, які проходили в місті Черкаси, зібрали понад 360 спортсменів з 43 спортивних клубів 16 регіонів України.

Напередодні турніру, після реєстрації учасників та зважування, відбулася робоча нарада, на якій президент української федерації кікбокингу WAKO Ольга Павленко, ознайомила присутніх з результатами роботи федерації та досягненнями спортсменів за поточний рік.
Безпосередньо поєдинки розпочалися в суботу.
Наші хлопці були представлені у розділах К-1, лоу-кік, фул-контакт, кік-лайт та лайт-контакт.
Одночасно з вищезгаданим турніром проходив Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих, що дало можливість юним спортсменам сповна насолодитися поєдинками найвищого ґатунку. Родзинкою недільної програми став фінальний бій в категорії до 81 кг між О. Павлюком та В. Медведенко у якому чинний чемпіон світу Олександр Павлюк здобув впевнену перемогу.
Належна підготовка напередодні змагань, комфортні умови проживання у заміському мотелі, повноцінне харчування, позитивно позначились на результатах виступів і наші хлопці вибороли 8 золотих, 7 срібних та 5 бронзових нагород, посівши 5-те загальнокомандне місце з 43 спортивних клубів, а саме: