Ноя
5


Минулими вихідними, третього та четвертого листопада, Олександрія перетворилась на столицю України з бойового двоєборства.

В рамках відкритої першості Кіровоградської області з військово-спортивного багатоборства до нашого міста з’їхались більше 170 спортсменів, які представляли 14 спортивних клубів з Львова, Хмельниччини, Києва, Харкова, Запоріжжя, Черкас та Кіровоградщини. Як зазначив під час урочистого відкриття змагань Президент олександрійського патріотично-спортивного клубу «Захист» Андрій Ярошевський, Олександрія вперше приймає таку кількість багатоборців з такою різноманітною географією.

В перший день відбулися змагання з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки. Учасники повинні були зробити по три залікових постріли з відстані сім метрів в положенні «лежачі».

Але найцікавіше очікувало вболівальників у неділю. О 9-й ранку у спортивній залі ДЮСШ №2 розпочались поєдинки зі всестильового бою. Велика кількість учасників та глядачів, напруга на татамі, радість перемоги та розчарування від поразок – все це створювало неповторну атмосферу, яка панувала у залі до глибоко вечора.

За підсумком дводенної програми змагань вихованці патріотично-спортивного клубу «Захист» вибороли 13 золотих, 9 срібних та 9 бронзових медалей, що дозволило команді клубу зайняти перше загальнокомандне місце, другими стала збірна СК «Славія» з міста Запоріжжя, третіми – спортсмени клубу «Рись» з Харкова.

Керівництво ПСК «Захист» висловлює подяку Управлінню освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА та Управлінню освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради за допомогу в організації змагань та бажає своїм вихованцям подальших успіхів на спортивних змаганнях усіх рівнів.

   

Тэги: , , , .

Один отзыв

Сергей пишет 11 Ноя 2018 в 20:08

Организация очень хорошо !

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.