Ноя
8


У неділю, 4 листопада, в місті Київ відбувся Чемпіонат Світу з пауерліфтингу та окремих дісциплін за версією GPF.
Збірна команди «Сильної Олександрійщини» у складі 7 чоловік представляли Кіровоградську область в складі збірної України.

В чемпіонаті взяли участь збірні команди Молдови, Ірану, Білорусії та України.
Спортсмени змагалися в таких дисциплінах як, пауерліфтинг, жим лежачи, станова тяга, багатоповторний жим лежачи та підйом на біцепс.
В підсумку, наші спортсмени вибороли 5 золотих та дві срібних медалей, а саме, Ткач Сергій посів перше місце в триборстві та виконав розряд майстра спорту, Дзюба Інна виборола золоту нагороду у вправі жим лежачи серед юніорів та виконала розряд майстер спорту міжнародного класу, Шилов В’ячеслав виборов золоту медаль у вправі жим лежачи серед ветеранів та також виконав розряд майстер спорту міжнародного класу, Шевченко Карина посіла перше місце у вправі станова тяга серед юніорів та підтвердила звання майстер спорту міжнародного класу, Перевертайло Едуард посів перше місце у вправі станова тяга серед юніорів та підтвердив звання майстер спорту міжнародного класу, Коваленко Євген виборов срібну нагороду з багатоповторного жиму в номінації вага штанги 100 кг та Чиж Олексій посів друге місце з багатоповторного жиму у номінації вага штанги 125 кг.
Спортсмени ГО «Сильна Олександрійщина» дякують за допомогу у підготовці та виїзді на Чемпіонат Світу народному депутату України Анатолію Кузьменку, голові Кіровоградської ОДА Сергію Кузьменку, голові Приютівської ОТГ Андрію Коломійцеву, ТОВ «УкрАгроКом» в особі виконавчого директора Павла Фесюка, директору ФК «Олександрія» Дмитру Кітаєву та приватному підприємцю Костянтину Пушкарю.
Наразі, спортсмени готуються до наступних змагань, які відбудуться 17 листопада в місті Олександріяї за версією «Всеукраїнське об’єднання пауерліфтерів» .
З нами сила — ми за спорт!

   

Тэги: , , , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.