Ноя
26


Згідно календарного плану відокремленого підрозділу Всеукраїнської Федерації військово-спортивних багатоборств у Кіровоградській області 23 та 24 листопада відбувся Відкритий Чемпіонат міста Олександрії у розділі «Бойове двоєборство».

У першості взяли участь 93 хлопця та дівчини з Запоріжжя, Онуфрієвки, Благовіщенського та Олександрії. Наше місто було представлено бійцями клубу «Слов’янський ринг» та вихованцями організатора змагань — спортсменами патріотично-спортивного клубу «Захист».
Змагання проходили у два етапи – у п’ятницю спортсмени доводили свою влучність у стрільбі з пневматичної гвинтівки, а суботній ранок розпочався поєдинками зі всестильового бою, які відбувались у спортивній залі ДЮСШ №2.
Головних завдань у організаторів турніру було декілька. По перше більш досвідчені спортсмени боролися за право попасти до складу збірної Кіровоградської області та приймати участь у Всеукраїнських змаганнях; по друге деякі вихованці мали можливість вперше спробувати свої сили на татамі та повірити у власні можливості. Бригада юних арбітрів, що приймала участь у обслуговуванні поєдинків отримала гарний досвід для вдосконалення власних навичок.
Загалом першість відбулася дружно, організовано і найголовніше – без травм.
Організатори Чемпіонату висловлюють подяку Управлінню освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради за допомогу у організації змагань.

   

Тэги: , , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.