Дек
22


16 грудня 2018 року в спортивній залі ДЮСШ №2 відбувся Новорічний турнір з волейболу, в якому взяли участь 57 спортсменів з міст: Кропивницького, Долинської та Олександрії. Змагання пройшли в дружній, товаристській та по спортивному напруженій боротьбі. Гості турніру та батьки вихованців гаряче підтримували наших спортсменів, чим створювали атмосферу спортивного свята.

За результатами змагань волейболістки з міста Олександрії вибороли золоті нагороди, друге місце посіли вихованки Долинської ДЮСШ та третє місце представники Кропивницького.

Паралельно з турніром відбулася матчева зустріч між командами юнаків з міст Кропивницького та Олександрії. Беззаперечну перемогу здобула команда з міста Олександрії. Команду юнаків підготував тренер-викладач ДЮСШ №2 — Кулішкін В.Л. Команда дівчат тренується під керівництвом тренера – викладача відділення волейболу ДЮСШ №2 Демченко О.О

Всі учасники були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради

   

Тэги: , , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.