Янв
10


Головний тренер футбольного клубу «Олександрія» Володимир Шаран поділився з репортером В’ячеславом Кульчицьким спогадами про зимові свята і очікуваннями від нового року.

– До скількох років вірили в Діда Мороза?

– Навіть, і не пригадаю. До шести, мабуть. Не більше. Або, поки не пішов до школи.

– Найдивовижніше святкування Нового року в Вашому житті?

– Найнестандартнішим і незвичайним був Новий рік, проведений в Ізраїлі, коли я грав за юнацьку збірну СРСР. В Ізраїлі проводився міжнародний турнір, в якому наша команда брала участь. На вулиці плюс двадцять, ми в шортах і футболках зустрічаємо Новий рік. А вже за день ми мали грати зі збірною Швеції в фіналі. Шведи в новорічну ніч сиділи поруч із нашим столом, тому вони бачили, як ми відпочиваємо, а ми бачили, як вони. Повірте, ми набагато краще відпочивали і набагато краще зіграли (посміхається). Надто слабкими, як виявилося, шведи були за святковим столом. У фінальному матчі ми перемогли їх 2:0.

– Чого очікуєте від нового 2019 року як громадянин України і як футбольний тренер?

– Усі ми чекаємо одного – миру. Якщо буде мир – усе нормалізується. Дуже хочеться, щоб якомога швидше закінчилася війна. Це найголовніше. У новому році мають відбутися вибори нового президента України. Хотілося б, щоб обраний глава держави виправдав себе на ділі, а не на словах.

А як тренер, я чекаю зрушень у кращий бік у нашому футболі. Щоб ми нарешті визначилися з форматом чемпіонату, і в тому ж напрямку, як і раніше, працювали всі клуби. Хотілося б, щоб Чемпіонат України був повноцінним, і нарешті настала якась стабільність. А ще, щоб збірна України успішно пройшла крізь сито відбіркових матчів континентальної першості та якомога частіше тішила уболівальників.

Мені б дуже хотілося, щоб футболісти «Олександрії» були представлені в юнацькій, молодіжної та національної командах України.

Що стосується турнірних справ мого клубу, то хотілося б, щоб за підсумками сезону він досяг поставленої мети – завоював право грати в Лізі Європи.

ФК Олександрія

   

Тэги: , , , , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.