Янв
15


30 грудня 2019 року 7 вихованців ГО «ДФСК «Школа розвідників» відвідали м. Кропивницький з метою участі «Новорічному спринті» — останніх у сезоні змаганнях зі спортивного орієнтування. Місце старту було на околиці Кропивницького на покинутому дачному кооперативі.

Умови були екстремальні – мороз та снігу по коліна. Але розвідникам не звикати до таких пригод – всю осінь вони виїжджали на тренування до Звенигородського лісу, а в кінці листопада взяли участь у міських змаганнях якраз по коліна в снігу. Тоді 4 розвідника зайняли призові місця. А в цей раз пощастило тільки Машуровському Богдану (група Ч12) та Чечверінову Олександру (група Ч10), які зайняли відповідно 2 та 3 місця. Взагалі це був їхній перший старт на невідомій території з невідомою картою. Скаутам участь у подібних змаганнях сподобалась і в майбутньому плануємо взяти участь у Кубку області зі спортивного орієнтування. Поїздка відбулася завдяки спонсорській допомозі депутата Олександрійської міської ради Моцного Є.С.

Голова ГО «ДФСК «Школа розвідників» Ковтко А.О.

   

Тэги: , , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.