Мар
19


Дев’ять перших, сім других та три третіх місця – такий врожай нагород «зібрали» кікбоксери Олександрійського патріотично-спортивного клубу «Захист» минулими вихідними в Одесі.
На Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO зібрались понад 600 учасників, які представляли 60 спортивних клубів з усіх куточків України та близького зарубіжжя, серед яких були i 19 наших земляків.

Олександрiйцi виступали в рингових дисциплінах К-1, лоу-кiк та фул-контакт, а наймолодший з членів команди в розділі кiк-лайт.
Слід зазначити, що одночасно з цими змаганнями відбувалась першість України з кікбоксингу WAKO серед дорослих в усіх розділах, тож наші вихованці мали можливість наживо насолодитись поєдинками найвищого ґатунку. Родзинкою уїк-енду став Гала вечір, пiд час якого відбулись п’ять фінальних поєдинків з кiкбоксингу та п’ять професійних боксерських боїв. Несамовиту підтримку від олександрiйцiв отримав боксер, наш земляк, Костянтин Стаднiк, який переміг у рейтинговому поєдинку свого чернігівського візаві.
Вищезгаданий турнір, вважають тренери ПСК «Захист», є гарною перевіркою для наших спортсменів перед надвiдповiдальнiшими змаганнями – Чемпіонатом України серед молоді та юніорів, який традиційно відбудеться в м. Броварах в середні квітня.
Керівництво та тренерський колектив Олександрійського патріотично-спортивного клубу «Захист» у складі Андрія Ярошевського, Сергія Торожнюка, Олексія Кравченко та Артема Скрипника вітає своїх вихованців з високим п’ятим місцем в загальнокомандному заліку та дякує батькам і усім небайдужим олександрiйцям за допомогу в організації поїздки на змагання.

   

Тэги: , , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.