Апр
13

Переможний двухсотий матч

Рубрика: Футбол. Автор: Football fan

Матч 24 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ПФК «Львів» – ФК «Олександрія» завершився з рахунком 1:2.

Напередодні гри проти львів’ян головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран в інтерв’ю заявив, що кожен наступний поєдинок буде для команди все більшим випробуванням. Вочевидь, господарі були налаштовані не менш рішуче. Суперники розпочали зустріч без розвідки. М’яч практично не затримувався у центрі поля. Більше часу в атаках провели олександрійці. Найактивнішими у цей період були в центрі Кирило Ковалець, а з лівого флангу найбільше дошкуляв львів’янам Андрій Цуріков. Атака пройшла на 17 хвилині коли Андрій Цуріков прийняв м’яч, обіграв захисника і зробив націлену передачу на Дмитра Шастала. На якусь мить Володимир Адамюк зумів перервати цю передачу, а вже потім голкіпер львів’ян Олександр Бандура накрив цей м’яч.

До середини першого тайму відчувалася більша активність підопічних Володимира Шарана, олександрійці більше комбінували та мали потенційно небезпечні моменти біля воріт «Львова».

Тільки після 20 хвилині господарі поля змогли приборкати м’яч. У львів’ян почали виходити більш-менш осмислені комбінації, але без загроз для воріт Юрія Паньківа.

Найбільш небезпечний момент виник на 28 хвилині. По центру поля Валерій Лучкевич практично вивів віч-на-віч з Олександром Бандурою Артема Поляруса, але Артем пробив прямо в Бандуру.

Відтак олександрійці подали кутовий, після якого Валерій Лучкевич пробив по воротах, але м’яч в рамку не влучив.

На 31 хвилині один з кращих гравців «Львова» Бруно дуже грубо зіграв проти Євгена Банади і заробив попередження.

Відразу ж Дмитро Шастал своїми діями заробляє кутовий для своєї команди. З лівого флангу подає Андрій Цуріков. За першим кутовим послідував другий. Обидва стандарти ні до чого не призвели.

Після цього пройшла затяжна атака львів’ян. , що суперник зміг видушити з цієї атаки – це кутовий.

На 36 хвилині Володимир Адамюк порушив правила проти Артема Поляруса. Дмитро Гречишкін подав, але олександрійці в атаці порушили правила. За хвилину отримує попередження Ліпе, який грубо відмахнувся від Дмитра Шастала.

На 41 хвилині небезпечну атаку провели гості. Кирило Ковалець зробив передачу на лівий фланг, Андрій Цуріков пробиває з ходу, але на місці виявився Олександр Бандура. За кілька хвилин воротар львів’ян впорався зі ще одним ударом – Валерія Лучкевича.

Якщо підсумовувати перший тайм, то можна сказати, що ініціативою володіли олександрійці, хоч і не змогли конвертувати її у забиті м’ячі.

В дебюті другого тайму пройшла атака олександрійців. Артем Полярус протягнув м’яч по лівому флангу, зробив передачу на Кирила Ковальця, той прийняв м’яч на груди і з ходу пробив, але вище воріт. Той же Кирило Ковалець проходить правим флангом, обходить кількох захисників суперника, зробив передачу на Дмитра Шастала, той легенько відкинув м’яч назад і набігаючий Артем Полярус розстріляв ворота Бандури – 0:1.

«Львів» відразу ж провів контратаку, Пернамбуко пробиває – Юрій Паньків у стрибку забирає цей м’яч.

Незабаром Артем Полярус знову пройшов своїм лівим флангом, змістився в центр і потужно пробив. На жаль – мимо воріт.

У другому таймі «Олександрія» заграла веселіше. З’явилася креативність, комбінації, які не прочитувалися суперником, футболісти діяли більш якісно, певно згадавши, що це ювілейний – двухсотий матч команди в УПЛ.

На 58 хвилині прямо з лінії штрафного майданчика Валерій Лучкевич вколотив красень-гол в лівий від воротаря кут воріт!!!

На 71 хвилині лівим флангом пройшла атака львів’ян, і Бруно, випередивши захисників «Олександрії» пробиває, але вище воріт. Це був перший небезпечний момент біля воріт олександрійців. А за хвилину Бруно практично з одинадцяти метрів з-під Антона Шендріка низом посилає м’яч у ворота Юрія Паньківа.

За хвилину Ліпе грубо сфолив проти Кирила Ковальця, отримав другий гірчичник і залишив межі поля.

На 79 хвилині Кирило Ковалець входить у штрафний майданчик, трохи втратив швидкість і з гострого кута пробиває по воротах «Львова». Кутовий. Можливість замкнути комбінацію після стандарту мав Артем Полярус, але пробив мимо воріт.

Граючи в меншості, львів’яни створили більше небезпечних моментів, ніж до пропущеного другого голу.

Уже в компенсований арбітром Олександром Дердом час Владислав Бабогло фолить і львів’яни заробляють штрафний удар – м’яч ударив у стінку.

Вітаємо олександрійську команду з двохсотим переможним матчем!

Завдяки цій перемозі наша команда ще більше відірвалися від своїх найближчих переслідувачів – «Маріуполя» і «Зорі», які в сьогоднішній ігровий день програли відповідно «Динамо» і «Шахтарю».