Июн
26

Контрольний поєдинок «Олександрія» – «Юрдінген» завершився з рахунком 3:4.

На початку першого тайму олександрійці забили у ворота німецького суперника два м’ячі з інтервалом у одну хвилину. Відзначилися Олексій Довгий і Денис Безбородько. На 32 хвилині суперники забивають свій перший і єдиний м’яч у першому таймі у ворота Олега Білика. Зрівняти рахунок німцям вдалося на 57 хвилині, а далі – й збільшити до 2:4.

Третій м’яч у ворота «Юрдінгена» забиває олександрієць Максим Задерака. 3:4.

«Олександрія», 1-й тайм: Олег Білик, Тимур Стецьков, Владислав Бабогло, Кирило Прокопчук, Валерій Лучкевич, Андрій Запорожан, Олексій Довгий, Максим Третьяков, Євген Протасов, Денис Устименко, Денис Безбородько.

2-й тайм: Дмитро Рудик, Денис Мірошніченко, Гліб Бухал, Дмитро Гречишкін, Тимур Стецьков (Павло Пашаєв, 60’), Дмитро Шастал, Богдан Литвяк, Євген Банада, Максим Задерака, Кирило Ковалець, Артем Сітало.

Головний тренер: Володимир Шаран.

«Юрдінген», 1-й тайм: Лукас Кенігсхофер, Кевін Гросскройц, Домінік Марог, Крістіан Дорда, Ян Кірхгоф, Максиміліян Байстер, Штефан Айгнер, Роберто Родрігес, Селім Гюндюз, Осаямен Осаве.

Головний тренер: Хайко Фоґель.

Голи: Олексій Довгий (5’), Максим Безбородько (6’), Максим Задерака (80’) – Роберто Родрігес (33’), Максиміліян Байстер (56’), Патрік Пфлюке (65’), Франк Евіна (69’).

Збір у Нідерландах триває. У п’ятницю 28 червня наші хлопці зустрічаються з бельгійським «Андерлехтом».

Тэги: , , , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.