Июн
30

Контрольний поєдинок ФК «АЗ Алкмар» – ФК «Олександрія» завершився з рахунком 0:3.

У жаркій в прямому сенсі боротьбі олександрійці розгромили володаря Суперкубка Нідерландів на його ж території. Відпочатку господарі показали краще володіння м’ячем, але наші футболісти виглядали помітно організованішими й згодом перехопили ініціативу.

На 21 хвилині кіпер «Алкмара» Марко Бізо збиває Артема Сітала – рефері призначає пенальті, яке в притаманному йому стилі виконує Дмитро Гречишкін – 0:1.

Відігратися до перерви футболістам «АЗ» не вдалося – моменти для Ферді Дрейфа й Келвіна Стенгса не завершилися забитими м’ячами.

Після перерви тренер алкмарців Арне Слот повністю змінив склад, але «Олександрія» впевнено домінувала й вже за 10 хвилин Олексій Довгий подвоїв рахунок. А на фінальній стадії гри Кирило Ковалець встановлює підсумковий рахунок у матчі – 0:3.

АЗ. Марко Бізот (46. Роді Де Бур), Рон Влар (46. Пантеліс Хацідіакос), Томас Аувеян (46. Йоріс Крамер), Фредерік Мідтше (46. Тен Копмайнерс), Келвін Стенгс (46. Джеремі Хелмер), Гус Тіл (46. Тіджані Рейндерс), Ферді Дрейф (46. Майрон Боаду), Кензо Гаудмейн (46. Мо Таабуні), Леон Бергсма (46. Стейн Вюйтенс), Альберт Гудмунссон (46. Оуен Вейндал), Пер Купмейнерс (46. Йонас Свенссон).

Тренер: Арне Слот.

Олександрія. 1-й тайм: Олег Білик, Владислав Бабогло, Валерій Лучкевич, Дмитро Гречишкін, Артем Сітало (К), Євген Протасов, Богдан Литвяк, Дмитро Шастал, Тимур Стецьков, Денис Устименко, Денис Безбородько.

Головний тренер: Володимир Шаран.

Голи: Дмитро Гречишкін (21’ – пенальті), Олексій Довгий (56’), Кирило Ковалець (82’).

Тэги: , , , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.