Янв
21

футбол пфк александрия зирка кировоград
ПФК «Олександрія» – «Зірка» (Кіровоград) – 1:0 (0:0, 0:0)
20.01.2014р., 13–00, КСК «Ніка» (поле зі штучним покриттям), 200 глядачів, –8, поле 5
Арбітр – Д.Федан (Олександрія)
Асистенти арбітра – І.Романов, С. Скляр (обидва — Олександрія)

ПФК «Олександрія»:
1 – й тайм: Зарубін, Микицей, Імереков, Чередніченко, Сухоцький, Запорожан, Старенький, Грицук, Зейналов, Кіча, Коломоєць.
2 – й тайм: Леванідов, Жовтюк, Чередніченко, Імереков, Микицей, Озарків, Сидоренко, Голенков, Чорній, Кунєв, Локтіонов.
3 – й тайм: Рудик, Антонов, Шендрік, Басов, Бичков, Банада, Бондаренко, Гаркуша, Соломка, Гуськов, Полярус.
Головний тренер – Володимир Шаран
Гол – Ю.Соломка (69).

ПФК «Олександрія» у першому контрольному домашньому матчі переміг кіровоградську «Зірку». За домовленістю тренерських штабів матч проходив на стадіоні «Ніка»- на полі зі штучним покриттям, три тайми по 30 хвилин кожен. Не зважаючи, на зимову прохолоду, матч викликав неабияку зацікавленість серед вболівальників, їх було близько двухсот осіб. Перша 30-ти хвилинка пройшла в цікавій, гострій боротьбі, де ініціативою повністю володіли господарі поля. Вони діяли швидше, раз за разом створюючи гострі моменти біля воріт «Зірки». Володимир Шаран вирішив не експериментувати зі складом і випустив на поле вже перевірених та добре знайомих олександрійським вболівальникам футболістів. Вже на 4 – й хвилині матчу олександрійці могли повести в рахунку, коли після подачі Р.Зейналова з правого флангу в штрафний майданчик, С.Старенький підступно пробив по воротах суперника. Але, гостей врятував голкіпер. Ще через хвилину по воротах із-за меж карної зони пробив капітан команди А.Запорожан, але своїм потужним ударом не поцілив у рамку воріт. У зручних позиціях для реалізації вигідних моментів опинялися А.Кіча, С.Старенький, Ю.Коломоєць. Трьохкольорові, маючи ігрову та територіальну перевагу, продовжили атакувати ворота гостей, створюючи небезпечні моменти, проте до перерви забити жодного голу їм так і не вдалося.

У другому таймі в складі «Олександрії» на полі з’явилися гравці, що перебувають у команді на оглядинах: А.Чорній, М.Імереков, І.Озарків, М.Жовтюк, Р.Кунєв, А.Голенков. Враховуючи фактр незіграності, олександрійські футболісти в другому таймі збавили оберти і не були такими винахідливими, як їх більш досвідчені колеги в першому таймі. Непогане враження справили І.Озарків, А.Голенков, А.Чорній, М.Імереков. Декілька моментів в другому таймі втратив Р.Локтіонов, але віриться, що Роман, одужавши після травм, додасть у швидкості та точності.

І на кінець, в третій зміні господарям поля все таки вдалося дотиснути кіровоградців. На 69-й хвилині матчу олександрійці вийшли вперед. Після передачі з правого флангу у виконанні Б.Бичкова, першим на добиванні опинився Ю.Соломка, відправивши ударом головою м’яч у сітку воріт наших гостей. Є перша перемога олександрійців у 2014 році.