4-й арбітр — В. Копієвський (Кіровоград)

ПФК «УкрАгроКом» :  О.Ніколаєв, О.Ломко, С.Радевич, О.Покосенко, С.Любчак, А.Даньків (Ю.Степанюк 90+4), О.Батраченко к/к, Є.Лозовий (Б.Боровський 46), В.Пономар, Д.Бровкін (А.Сірик 90+2), Є.Фальковський.
Запасні:   Ю.Степанюк, Д.Мамонов, М.Ляшенко, М.Зайнчковський, А.Єфремов.

ПФК «Олександрія»: В.Леванідов, С.Лобойко, А.Кіча (Є.Пічкур 46), А.Запорожан к/к, В.Грицук (Р.Зейналов 77), А.Шендрик, С.Старенький (А.Полярус 89), Ю.Коломоець, С.Микицей, В.Бондаренко (Є.Банада  55), С.Басов.
Запасні: Р.Зарубін, Ю.Соломка, Ю.Бровченко.
Головний тренер – Володимир Шаран.

Попередження: О.Покосенко (35), О.Ломко (86) — А.Шендрик (66)

Голи: Є.Фальковський (19),   В.Пономар (57) — С.Лобойко (18), В.Грицук (53).

Не даремно матчі земляків називають «дербі». І як би не складалась турнірна ситуація, якою б не була різниця в складі команд-суперниць, завжди в цих поєдинках присутні елемент надзвичайно емоційного напруження безкомпромісності та азарту. Не зважаючи на те, що «Олександрія» і «УкрАгроКом» знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці, дебют матчу проходив у рівній боротьбі, коли домінували емоції та пристрасті, а вже потім здоровий глузд та розсудок. У першій чверті матчу на полі стадіону «Ніка» точилася рівна боротьба. З невеликою ігровою та територіальною перевагою олександрійців. Головківці ж самовіддано  захищалися та все ж на 18 хв.  підопічні В.Шарана майже всією командою пішли в атаку і захисник команди С.Лобойко відкриває рахунок в зустрічі. А вже через хвилину аграрії провели швидку атаку і Є.Фальковський змусив капітулювати голкіпера «Олександрії» В.Леванідова. Наступний небезпечний момент виник наприкінці першого тайму біля воріт «Олександрії», який головківці створили на 43 хв. після розіграшу кутового з лівого флангу. І тільки зусиллями кіпера городян В.Леванідова небезпеку біля воріт було ліквідовано .
В перерві футбольного матчу, вже по традиції, проводився розіграш сувенірної продукції, романтичної вечірки на двох у клубному кафе «Спорт-тайм» , а також путівка на двох в міжнародний туристичний комплекс «Албена»  та гостинний дім «Sanrise» у Болгарії.
У другому таймі команди-суперниці почали діяти більш розкуто, розсудливо та раціонально. На 53 хв. матчу на чудовий прохід і бездоганну передачу С.Старенького відгукнувся В.Грицук – 1 : 2,  а вже на 57 хв. непоступливі  головківці завершили стрімку контратаку взяттям воріт В.Леванідова, відзначився В.Пономар – 2 : 2.  А в подальшому більш титуловані футболісти ПФК «Олександрія» володіли перевагою, але перевтілити цю перевагу в забиті м’ячі їм цього вечора не судилося, а можливості для цього були. Вигідні моменти змарнували С.Старенький, А.Запорожан, Ю.Коломоєць і на сам кінець Р.Зейналов вже на 2-й доданій хвилині, після стандарту послав м’яч точнісінько над верхнім кутом воріт О.Ніколаєва. У головківців в рідких контратаках гострі моменти були у Б.Боровського та О.Батраченка (після виконання стандарту).
Цікава, напружена, безкомпромісна, інтригуюча та емоційна гра не залишила байдужими всіх тих, хто прийшов цього вечора на стадіон «Ніка», де не було чужих і не було своїх.