Июн
13

День спорту

Рубрика: Разное. Автор: user1


10 червня 2014 року в ЛІТ відбувся День спорту. Інструктором з фізичної культури Капінусом А.М. були організовані та проведені спортивні змагання: турнір з волейболу серед учнів 10-х класів та табірний чемпіонат з футболу серед хлопців 10-х класів і збірної команди хлопців 8-х класів.

У юнацькій бібліотеці відпочиваючі 8-В та 8-А класів відвідали тренінгове заняття «Дотримуйся здорового способу життя. Життя — не чорновик!».
А учні 7-х класів ходили на екскурсію у військову частину, де відвідали музей вертолітної бригади, крокували по плацу та знайомилися з особливостями вогнепальної зброї.
Дівчатка 8-х класів відвідали гурток хореографії ЦДЮТ (керівник Черкаська В.Г.)

Учні 10-х класів показали витримку, кмітливість та винахідливість на конкурсній грі «Містер табору». Перемогу здобув Лі Станіслав і був нагороджений відвідуванням спортивного комплексу «Планета спорту» (заняття на воді).
День завершився здоровим обідом, підготовкою до спортивно-розважальних змагань «Весела сімейка» та роботою над проектами.

Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради

   

Тэги: , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.