Сен
10


Друзі, 6-7 вересня ми приймали участь в чемпіонаті світу з армліфтингу, який відбувався на території АР Крим в м. Коктебель, нагадаю, що Ющук Олексій приймав безпосередню участь у чемпіонаті та представляв Олександрійський край і Кіровоградщину в збірній команді України.

По підсумкам нашої поїздки, у відкритій чоловічій категорії до 90 кг Олексій посів четверте місце з результатом 93 кг, у вправі роллінг тандер, виконавши норматив майстра спорту міжнародного класу, з чим ми Олексія і вітаємо. Хочу відзначити організаторів чемпіонату в часності президента Кримської федерації армліфтингу Андрія Шаркова та президента всесвітньої федерації армліфтингу Сергія Бадюка за чудово організований спортивний захід в якому прийняли участь більше 70 спортсменів із 6 країн світу. Від нашої організації дякуємо народному депутату України Сергію Кузьменку та помічнику народного депутата України Юрію Гугленку за допомогу у підготовці та участі у чемпіонаті світу.
З нами сила, ми за спорт!!!

   

Тэги: , , , .

Один отзыв

Верещагин пишет 10 Сен 2014 в 15:16

Справжні козаки))) хлопці так тримати — чекаємо на нові перемоги та успіхи!

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.