Июн
21


Дитяча громадська організація «ФСК «Школа розвідників»» під час проведення пришкільних таборів відпочинку організувала 3 військово-спортивні збори, метою яких було популяризація військово-спортивного багатоборства та виявлення кращих спортсменів для участі у міських змаганнях. За спонсорської підтримки Голови райдержадміністрації Коломійцева А.О. були здійснені виїзні одноденні збори в Звенигородському НВК та Пантаївському ЗНЗ№16.

Також були проведені 4-денні збори в НВО №1 «Олександрійська гімназія ім.Т.Г.Шевченка». Кращими спортсменами виявлені у НВО№1 : Окрайченко Вероніка, Маринич Артем, Смоляр Євгенія, Товпаш Олексій; в Звенигородському НВК: Зайцев Микола,Кравчук Андрій, Боровик Данило, Афанасьєв Артем; в Пантаївському ЗНЗ№16:Носовський Сергій, Губський Петро, Горбенко Костя, Ментух Діма. Всього пройшли військово-спортивні збори 112 хлопців та дівчат віком 11-15 років.

   

Тэги: , , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.