Сен
17

спорт футбол пфк александрия
12 вересня, в приміщенні Олександрійського міського будинку дитячої та юнацької творчості відбулась урочиста лінійка з нагоди дня позашкільної освіти.

Окрім учнів, їхніх батьків та викладачів закладу на святі був присутній директор ПФК «Олександрія» Дмитро Кітаєв, який привітав всіх зі святом та вручив учням нову форму, в якій вихованці будинку дитячої та юнацької творчості будуть захищати честь Олександрії на обласному та Всеукраїнському рівнях.

14 вересня, на території ЗНЗ №9 відбувся футбольний турнір серед вуличних команд, присвячений святкуванню Дня фізичної культури та спорту. Організатором даного заходу стала Федерація футболу міста Олександрія та ДЮФК «Аметист». В змаганнях прийняло участь близько 100 осіб 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 років народження.

По завершенню турніру всі учасники, не залежно від місця, яку зайняла їхня команда, отримали подарунки від ДЮФК «Аметист» та ПФК «Олександрія», адже саме в таких змаганнях виявляються молоді таланти, яким так необхідна підтримка.

Источник

   

Тэги: , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.