Ноя
24

21 листопада 2015 року в лісовому масиві (балка Користівка) біля с. Веселе відбувся Відкритий чемпіонат міста по спортивному орієнтуванню, в якому прийняло участь 38 спортсменів різної кваліфікації та віку. Наймолодшому учаснику було 8 років, а найстаршому 55 років. Були також гості, досвідчені спортсмени з Кіровограда. Змагання проводилися у особистому заліку. Кожному учаснику було завдання знайти 31 контрольний пункт при контрольному часі 2,5 години.

Погода на цей день не порадувала спортсменів та організаторів змагань (туристичний відділ Будинку дитячої та юнацької творчості, головний суддя Ізмайлов С. П.), але це не зупинило завзятих любителів орієнтування випробувати себе на 7-кілометровій дистанції та ще й по пересічнй місцевості (б. Користівка має багато бокових балочок та ярків).

У цих змаганнях взяли участь також вихованці «Школи розвідників» і практично всі зайняли призові місця. У групі « Юнаки12» 1 місце зайняв Загребельний Глєб (самий наймолодший учасник змагань), 2 місце за Боложинським Дмитром. Олексій Свірідов зайняв 3 місце у групі «Ю14». Черкес Іван виборов 2 місце у групі «Ю16», а Давід Жуковський 3 місце. У групі «Ю18» Якименко Павло зайняв 2 місце. Серед дівчат відзначилася Окрайченко Вероніка – у групі «Дівчата16» виборола 1 місце. Змагання у той день закінчилися о 13.00, спортсмени роз´їхалися, а у скаутів було ще одне випробування – потрібно до до темноти у лісі зробити шалаш з гілок та листя і заготувати дров для нічного вогнища. Двоє скаутів раніше проходили таке випробування, тому їх поставили старшими груп по будівництву 2 шалашів.

У ночі був дощ (що було доречно для повноти випробування), але скаути встигли приготуватися і безпечно переночували. Взагалі випробування не важке, тут важливо знати як саме і що робити, і саме головне побороти психологічний бар´єр (особливо у батьків, які переживають, щоб діти не застудилися). Надіємося, що досвід отриманий скаутами цього разу десь-колись знадобиться у дорослому житті.