Апр
17


3 квітня 2016 року в лісовому масиві біля с.Веселого відбулися змагання зі спортивного орієнтування,в яких прийняло участь близько 30 спортсменів різного віку (від 10 до 40 років) та майстерності. Тип змагань – пошук КП у заданно му напрямку. Кожній віковій категорії – свій маршрут та кількість КП(від 4 КП до 15).

Тобто на допомогу товариша по команді розраховувати не довелося – всі були на різних кінцях лісового масиву. Але вихованці ДГО «ФСК «Школа розвідників», які прийняли участь у змаганнях, справилися з завданням і зайняли у рейтингах високі місця. У групі Ю10(наймолодші) 1 місце зайняв Загребельний Гліб, 2 місце у групі Ю12 виборов Дмитро Боложинський . Також 2 місце зайняв Крячко Ростислав у групі Ю14 . Менше повезло Черкесу Івану – у нього 4 місце у групі Ю16. Серед дівчат відзначилася Шалена Олександра – у неї 1 місце у групі Д12. Переможці змагань відзначилис я дипломами відповідними їхнім досягненням від організатора змагань, краєзнавчо-туристичного відділу БДЮТ . Головний суддя змагань – Ізмайлов С.П.

   

Тэги: , , , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.