Окт
6


Юні дзюдоїсти Олександрійської ДЮСШ «Колос» взяли участь у національному турнірі, здобувши бронзову медаль. Кубок Херсонської федерації дзюдо на призи Романа Гонтюка зібрав майже 400 спортсменів із 11 областей України.

Про результати поїздки «Олександрійським новинам» повідомив тренер ДЮСШ «Колос» Олександр Первак 4 жовтня.

Кубок Херсонської федерації дзюдо на призи Романа Гонтюка серед юнаків 2001-2003 р.н, 2004-2005 р.н., 2006-2007 р.н. стартував на вихідних, 30 вересня та 1 жовтня. На чотирьох татамі змагалися юні дзюдоїсти з Кіровоградської, Київської, Запорізької, Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської, Херсонської, Полтавської, Черкаської, Львівської та Житомирської областей. Загалом турнір відвідали близько 400 спортсменів.

У змаганнях взяли участь і троє вихованців ДЮСШ «Колос». Денис Логвін здобув бронзову медаль у ваговій категорії до 50 кг, Степан Мартиненко та Назар Павлов посіли сьоме місце у ваговій категорії до 73 кг. Підготував спортсменів тренер Олександр Первак.

Напередодні основних змагань був проведений майстер-клас на чолі із двократним призером Олімпійських ігор Романом Гонтюком, де юні дзюдоїсти мали можливість поспілкуватися, навчитися новому та перейняти досвід у одного з найтитулованіших дзюдоїстів України.

alnews.com.ua

   

Тэги: , , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.