Окт
7

29-30 вересня 2017 року в Житомирі відбувся відбірковий чемпіонат України у розділах «кумітете» та «ката» серед кадетів та юніорів до 22 років. Як і завжди, в змаганнях прийняли участь спортсмени з багатьох областей України. Від спортивного клубу «СПАРТА-17» до збірної команди області увійшли троє спортсменів: Лагно Світлана, Томаровщенко Максим та Дригула Владислав. Максим та Владислав по результатам трьох двобоїв здобули третє та перше місце відповідно. Лагно Світлана в цей час приймала участь в кубку «Кавказа» в м. Тбілісі.

В збірну команду України потрапили спортсмени, які посіли на цьому чемпіонаті перших два місця. Отже, за результатами виступу путівку на чемпіонат Європи від олександрійського клубу «СПАРТА-17» здобув Дригула Владислав, а Томаровщенко Максим потрапив до резерву. Лагно Світлана автоматично здобула путівку на чемпіонат, який відбудеться 11-12 листопада в м. Кельц, Польща.
Приємно, що ще двое колишніх вихованців клубу «СПАРТА-17», Покотило Анастасія та Слинько Максим потрапили до збірної команди України, здобувши на цьому чемпіонаті по дві медалі, Анастасія здобула два других місця, а Максим став чемпіоном України в розділі «ката» та посів третє місце в розділі «куміте».
Підготував і підтримував своїх спортсменів під час змагання Томаровщенко Андрій, який тренує в Приютівці і в 13-му училищі.

Тэги: , , , , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.