Янв
21


20 січня, на стадіоні «Ніка+» (поле зі штучним покриттям) команда Андрія Купцова ФК «Олександрія» (U-21) зустрілася з командою Володимира Максімова ФК «Олександрія» (U-19).

Початок матчу було перенесено на годину через сильний снігопад, та й сама зустріч була під загрозою скасування, що прикро вразило обидві команди. Врятувала ситуацію технічна служба на чолі з директором інфраструктури Олександром Сакарою — буквально за лічені години за допомогою спецтехніки та лопат працівники очистили поле від снігу.

Продемонструвати технічний футбол на засніженому полі навряд чи тій чи іншій команді вдалося, а от бійцівських якостей і наполегливості було досхочу — команди рвалися в бій і не зважали на стихію.

Підопічним Володимира Максімова вдалося зрівняти рахунок на останніх секундах першого тайму, не без допомоги рикошету, але тривала рівновага недовго — допоки вихованець динамівської школи Євген Верхоланцев не забив переможний гол. 2:1 на користь команди Андрія Купцова.

Нагадаємо, що це другий спаринг олександрійських дублерів. У першому матчі вони у Кривому Розі обіграли «Кривбас» з рахунком 4:2.

Обидві команди проводять навчально-тренувальні збори в Олександрії.

   

Тэги: , , , , , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.