Чемпіонат УПЛ. 23 тур.
ФК «Олександрія» — ФК «Чорноморець» — 0:0 (0:0).
10.03.2018. Субота. 17.00. Олександрія, КСК «Ніка». 3°C. 700 глядачів.

Арбітр — Сергій Бойко (Київська область)
асистенти арбітра — Володимир Шланчак (Черкаська область), Заур Курбанов (Херсон)
4-й арбітр — Юрій Можаровський (Львів)
спостерігач арбітражу — Ярослав Грисьо (Львів).
Делегат ФФУ- Степан Понайда (Львів)

«Олександрія»: Юрій Паньків, Євген Протасов (Сергій Старенький, 46’), Віталій Пономар (Дмитро Шастал, 70’), Гліб Бухал, Артем Полярус (Андрій Цуріков, 65’), Андрій Гітченко (К), Артем Сітало, Павло Пашаєв, Василь Грицук, Андрій Бацула, Євген Банада.
Запасні: Владислав Леванідов, Богдан Литвяк, Кирило Прокопчук, Тимур Стецьков.
Головний тренер: Володимир Шаран.

«Чорноморець»: Дмитро Безрук, Ваг Мамаду (Євген Смірнов, 38’), Івіца Жуніч, Євгеній Зубейко, Сергій Люлька (К), Фуссені Бамба, Іван Бобко (Микола Мусолітін, 46’), Артем Чорній, Микита Татарков, Максим Третьяков, Родрігес Сільвіо (Іван Матяж, 70’).
Запасні: Андрій Кожухар, Юрій Романюк, Владислав Хамелюк, Дмитро Семенів.

Попередження: Андрій Гітченко (45+1’) — Ваг Мамаду (36’), Родрігес Сільвіо (41’), Максим Третьяков (90+4′).
Вилучення: Артем Сітало (74′)

До сьогоднішньої зустрічі суперники мали однакові історичні показники у протистояннях — по шість перемог і шість матчів завершилися внічию. Різниця м’ячів 21-19=+2 на користь одеситів.

Матч розпочався атаками футболістів нашої команди, і вже на третій хвилині господарі поля мали можливість відкрити рахунок у матчі. Після подачі кутового Василем Грицуком з лівого флангу вразити ворота гостей міг Гліб Бухал. Але з кута воротарського майданчика не влучив у дальній кут воріт голкіпера «Чорноморця» Дмитра Безрука. Після цього гра вирівнялася, а на 10 хвилині одесити створили перший гострий момент біля воріт Юрія Паньківа, але захисту «Олександрії» вдалося ліквідувати загрозу біля власних воріт. За кілька хвилин після подачі з кутового тим же Василем Грицуком по воротах гостей головою пробивав Артем Полярус, але м’яч пролетів вище воріт.
У середині першої половини зустрічі ще один шанс відкрити рахунок втратили олександрійці. Після розіграшу штрафного Артем Сітало не вцілив у рамку воріт — м’яч пролетів в лічених сантиметрах над поперечиною. На 34 хвилині виник ще один гострий момент біля воріт гостей. Після подачі Андрія Бацули той же Артем Сітало пробив головою прямо в руки кіперу «моряків».

Під кінець першого тайму гра трохи заспокоїлася і в основному проходила в центрі поля. На першій компенсованій арбітром хвилині небезпечний штрафний удар виконував Микита Татарков, але в цьому епізоді впевнено зіграв Юрій Паньків.
У перерві Володимир Шаран підсилив атакуючі дії команди, випустивши на поле кращого бомбардира «Олександрії» Сергія Старенького, який заробив на 55 хвилині штрафний удар. Після подачі штрафного він мало не відкрив рахунок у цьому матчі — його удар по воротах «Чорноморця» з близької відстані був заблокований захисниками. За кілька хвилин після подачі з флангу Андрієм Бацулою Дмитро Безрук знову рятує свої ворота, знявши м’яч з голови Артема Сітала. А невдовзі Сергій Старенький наніс удар з-за меж штрафного майданчика, але м’яч пролетів над поперечиною.

Вилучення Артема Сітала додало настрою одеситам, які ненадовго перехопили ініціативу, але кінцівку матчу активніше провели наші земляки.
На першій доданій арбітром хвилині Василь Грицук підхопив м’яч на своїй половині поля, здійснив рейд до воріт суперника і виконав точну діагональну передачу на Сергія Старенького, який пробив у дальнй кут воріт одеситів, але на жаль — поруч з стійкою. Попри відчайдушні дії на доданих хвилинах, олександрійцям не вдалося забити переможний м’яч. У підсумку — нульова нічия.

Тэги: , , , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.