Апр
16


Коментар головного тренера ФК «Олександрія» Володимира Шарана після матчу ФК «Олімпік» – ФК «Олександрія» (0:0):

– Я дуже незадоволений першим таймом. У другому таймі ми виглядали краще і могли забити. А так, я вважаю, що сьогоднішня нічия є закономірним результатом. Мало рухалися, було дещо спекотно, тому десь гравці «підсіли» у другому таймі. У перерві ми з хлопцями спокійно порозмовляли. Домовилися менше пресингувати на половині поля суперника, а більше тримати глибину оборони, для того, щоб у нас був простір за спинами гравців «Олімпіка», і в принципі, на контратаках ми непогано діяли.
Було кілька гарних моментів для того, щоби завершувати їх результативно. Я вважаю, що матч йшов до забитого голу – хто забив би, той би й виграв. Сьогодні вперше після перерви вийшов на поле наш капітан Андрій Запорожан. Зрозуміло, що він ще повністю не готовий до притаманної йому гри. Ми так і планували – випустити його сьогодні, якщо десь «підсяде» Віталій Кольцов, який нещодавно в нашій команді. Результат начебто й непоганий, але ми все таки могли перемогти. Хлопці засмучені в роздягальні, тому що хотіли день відпочинку отримати, якщо би виграли цей матч. Але нічого страшного я в цьому не бачу. Треба готуватися до наступних поєдинків. Ми назад намагаємося не дивитися і налаштовуємо хлопців, щоби посісти тільки сьоме місце, але щільність така, що розслаблятися нам ні в якому разі не потрібно.

   

Тэги: , , , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.