4.05.2018. П’ятниця. 13.00. Головківка, стадіон «ГОЛовківський». +31° C. 100 глядачів.

Арбітр – Олег Шкурченко (Черкаська обл.)
асистенти арбітра – Сергій Удовенко (Кропивницький), Артем Куценко (Одеса)
спостерігач арбітражу – Олександр Якименко (Київ)

ФК «Олександрія»: Антон Павлов, Родіон Сердюк, Нікіта Скоріно, Євген Ляницький, Олександр Азовський (Семюель Мандей, 46’, Назар Волошин, 79’), Денис Бистрий (Євген Солдатенко, 65’), Дмитро Кузнецов, Роман Мар’юшкін (Владислав Гальчак, 39’), Маркіян Пиріг (К), Олександр Сапелкін (Петро Луців 86’), Назар Хрієнко.
Запасні: Євгеній Самара, Олександр Кобеляш.

ФК «Маріуполь»: Олег Гончаренко, Дмитро Шинкаренко (Владислав Мамич, 61), Віктор Діденко (Данило Бібік, 87’), Олександр Маймула, Ігор Співак, Єгор Булгаков (К) (Вадим Кислий, 86’), Андрій Вискребенцев, Антон Байдал (Данило Літовченко, 65’), Артур Мурза, Ярослав Доброхотов, Гліб Літюк.
Запасні: Павло Кравцов, Максим Д’яченко, Кирило Вишняков.
Старший тренер: Олексій Гетьман

Попередження: М. Пиріг (32’), Н. Волошин (83’), П. Луців (90’) – Д. Шинкаренко (22’).

Голи: Н. Хрієнко (63’), Р. Сердюк (77’) – А. Мурза (18’ – пенальті), А. Вискребенцев (34’).

Перші хвилини матчу пройшли у рівній боротьбі, але з гострими моментами у олександрійців не складалося, аж поки на 14 хвилині після подачі з флангу капітана команди Маркіяна Пирога з льоту по воротах гостей пробив Олександр Азовський. Голкіпер «Маріуполя» виручає свою команду, перевівши м’яч на кутовий. За хвилину Олег Гончаренко знову рятує ворота після удару Нікіти Скоріно.

З відповіддю маріупольці не забарилися. У своєму штрафному майданчику наші гравці порушили правила і Артур Мурза з позначки відкриває рахунок, розвівши м’яч та Антона Павлова по різних кутах – 0:1.

Гості продовжували володіти ініціативою, зокрема, багатоходівка маріупольців завершилася влучним ударом Андрія Вискребенцева у нижній кут воріт «Олександрії» – 0:2.

Після перерви наші футболісти відібрали ініціативу у гостей. На початку другого тайму після подачі Дениса Бистрого з флангу Назар Хрієнко пробив головою поруч з дев’яткою. Надалі олександрійці продовжували створювати моменти біля воріт «Маріуполя», що підняло градус емоцій впритул до неспортивного з’ясування стосунків між гравцями. Тут слід сказати, що і стовпчик термометра під сонцем сягав далеко за тридцять – матч у Головківці проходив у найспекотніший час доби. Арбітр матчу Олександр Шкурченко зупиняв гру, щоби футболісти попили води. Ця процедура допомогла гравцям фізично, а от емоції охолодити не вдалося. Разом з тим, активна наступальна тактика почала приносити олександрійській команді бажані дивіденди. Спочатку Назар Хрієнко скоротив рахунок у матчі, а під кінець зустрічі Родіон Сердюк ударом головою встановив остаточний результат у матчі – 2:2.

На останніх хвилинах зустрічі обидві команди відчайдушно створювали момент за моментом, виборюючи перемогу, але фортуна у цей дорогоцінний час не всміхнулася жодній із команд.