Май
7

Змагалися туристи

Рубрика: Разное. Автор: user1


З 24 по 29 квітня 2018 року на території Знам’янського району відбувалися змагання зі спортивних походів серед учнівської молоді Кіровоградщини.

Змагання проходили під час проходження туристичного походу за маршрутом: с. Богданівка – Чорний ліс – оз. Берестувате – околиця с. Цибулеве – с. Веселий Кут – ліс Чута – с. Плоске – урочище «Бочки» — с. Калинівка – Чорний ліс – с. Гостине – смт. Знам’янка Друга. Команди розподілялися за спортивним та краєзнавчим напрямком, першим потрібно було продемонструвати свої вміння у подолані природніх перешкод: це й круто похилі спуски, підйоми та переправи, а краєзнавцям треба було дати відповіді на краєзнавчі вікторини, вміти визначити швидкість течії річки, продемонструвати вміння орієнтуватися в лісі.

За підсумками вищезазначених змагань в категорії спортивних походів команда з представників БДЮТ зайняла третє призове місце з тринадцять команд, а команда краєзнавців зайняла друге призове місце з восьми команд.

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

   

Тэги: , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.