Июн
21


В суботу, 16 червня, за підтримки Андрія Коломійцева, відбувся перший відкритий чемпіонат Кіровоградської області з класичного жиму лежачи по версії «Всеукраїнське об’єднання пауерліфтерів», скорочено ВОП. Нової федерації, що зареєстрована в Олександрії, та презентована публіці на змаганнях.

Зі знаковою подією засновників ВОП та спортсменів під час заходу привітав голова фракції «БПП» Солідарність» в Олександрійській міській раді Віталій Заріцький.

Участь в першому чемпіонаті новоствореної федерації взяли 50 спортсменів, які змагались у розрізі вікових та вагових категорій серед жінок та чоловіків, з різних куточків України. Зокрема завітали до Олександрії спортсмени з Кіровоградської, Вінницької, Черкаської, Полтавської та Київської областей.

В перервах між виконанням силових вправ для присутніх виступали дитяча хореографічна школа-студія «ШОК» та гімнастка Софія Смолєва.

Під час чемпіонату спортсменам, які виконали нормативи розрядів були присвоєні звання – «кандидат в майстри спорту» та «майстер спорту», а оргкомітету змагань присвоєні суддівські категорії.

ГолосГромади

   

Тэги: , , , , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.