Июл
3

Пластунські ігри 2018

Рубрика: Скаутинг. Автор: admin


16 червня 2018 року відбувся останній етап «Пластунських ігор 2018», метою яких було крім виявлення кращих спортсменів ще й згуртування колективу на виконання довгострокових цілей. Команди готувались до кожного етапу, але на старт виставляли четвірку найкращих.

На кожному етапі вівся особистий та командний залік. Змагання проводились за правилами військово-спортивного багатоборства (без врахування віку та статі). Переможці в особистому заліку нагороджувалися дипломами, а на деяких етапах медалями та призами. В командному заліку перемогла команда «Орли» (туристичний гурток БДЮТ, ЗНЗ№6) і отримала грошовий приз 120 гр., на другому місці команда «Омега» (Школа розвідників, с. Мартоіванівка) — 100 гр., на третьому — команда з с. Войнівка (Школа розвідників) — 80 гр.. Всього прийняли участь в іграх 20 дітей: «Орли» 9 учасників, «Омега» 5 учасників, с. Войнівка 6 учасників. В подальшому планується залучати більше команд і розділити на вікові групи (молодші -6-8 кл.. старші- 9-11 кл.) і більше цікавих етапів по туризму військовій підготовці.

   

Тэги: , , .

Ваш отзыв

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.