Авіамодельні змагання на честь визволення міста Олександрії

александрия авиамодельный спорт
В Будинку дитячої та юнацької творчості, що знаходиться по пр. Леніна 124, 07-08 грудня, проходили відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків), присвячені визволенню міста Олександрії від німецько-фашистських загарбників.

У змаганнях взяли участь вихованці авіамодельних гуртків, керівники Стреленко В.Л., Чумак В.І., Сокерін О.С.; вихованці керівників гуртків «Початкового технічного моделювання», керівники Шиловська В.О., Музичук А.В. та команда Петрівського ЦДЮТ, керівник Кашевєров О.В.

В командній першості серед учнів молодшого шкільного віку в класі моделей
F-1-N (450 мм ) посіли перші місця:
Чвалко Сергій — І місце (керівник Кашевєров О.В.);
Огурчик Данило — II місце (керівник Стреленко В.Л.);
Моргаленко Ілля — III місце (керівник Сокерін О.С);
Клас моделей F-1-N (150 мм)
Лічман Володимир — І місце (керівник Стреленко В.Л.);
Колісник Дар’я — II місце (керівник Кашевєров О.В.);
Білоусов Роман — III місце (керівник Музичук А.В.);
Клас моделей F-1-N(600мм) час польоту
Буркацький Максим — І місце (керівник Кашевєров О.В);
Севастьяненко Владислав — II місце (керівник Сокерін О.С);
Бердник Андрій — III місце (керівник Музичук А.В);

В командній першості серед учнів старшого шкільного віку переможцями стали:
Клас моделей F-1-М (резиномотор)
Шуть Дмитро — I місце (керівник Кашевєров О.В);
Черкес Іван -II місце (керівник Стреленко В.Л);
Богдан Евгеній — III місце (керівник Чумак В.І);
Клас моделей F -1-D
Мовчан Сергій — І місце (керівник Кашевєров О.В);
Цуркан Данило — II місце керівник Чумак В.І);
Нерода Дмитро — III місце (керівник Стреленко В.Л);
Клас копій
Щербула Роман – І місце (керівник Кашевєров О.В);
Тихов Віктор — II місце (керівник Чумак В.І);
Марченко Діана – III місце (керівник Шиловська В.О);

У загальній командній першості місця розподілились таким чином:
серед молодших школярів:
І місце – команда, під керівництвом Кашевєрова О.В.( Петрівське ЦДЮТ)
II місце — команда, під керівництвом Сокеріна О.С (БДЮТ)
III місце — команда, під керівництвом Стреленка В.Л (БДЮТ)
старшого шкільного віку:
І місце — команда, під керівництвом Кашевєрова О.В( Петрівське ЦДЮТ)
II місце — команда, під керівництвом Чумака В.І (БДЮТ)
III місце — команда, під керівництвом Стреленка В.Л (БДЮТ)

Крім головних нагород змагань — дипломів, медалей та кубку — діти одержали велике задоволення від цих змістовно організованих змагань, а головне — вони мали змогу продемонструвати свою майстерність, обмінятися творчим досвідом для подальшого розвитку своїх здібностей.
александрия авиамодельный спорт

александрия авиамодельный спорт

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2020