ПФК «Олександрія» – МФК «Кремінь» (Кременчук) – 2:2 (2:1)
21.03.2014р., 15-00, стадіон «Ніка+», 158 глядачів, +15, поле 4

Асистенти арбітра – Я.Жадан , В.Кошеленко (усі — Олександрія)

ПФК «Олександрія»: Зарубін (Леванідов, 46), Старенький (Полярус, 74), Басов, Шендрик, Сухоцький (Банада, 60), Запорожан – к/к (Бичков, 81), Озарків (Коломоєць, 60), Кіча (Гуськов, 71), Грицук (Зейналов, 56), Іващенко (Локтіонов,, 46), Імереков (Чорній, 62).
Гол.тренер – В.Шаран

«Кремінь»: Олійник, Іванов, Гаврась, Чорний, Курелех, Буличов, Волкодав, Степанчук, Пасічниченко – к/к, Волошин, Стебловський.

У другому таймі на поле виходили: Прокоп, Ільчиш, Душенко, Титиник, Осадчий, Апришко, Бацула, Гаді, Кунєв, Саркісян.
Гол.тренер – С.Свистун.

Голи: О.Іващенко (32, 43) – С.Степанчук (18), В.Гаді (80). На 80-й хвилині В.Гаді не реалізував пенальті (В.Леванідов).

21-го березня, футболісти ПФК «Олександрія» провели свій останній спаринг перед початком другої частини чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги «Favbet Ліга – 1». Їх суперником був один з лідерів другої ліги – «Кремінь» (Кременчук). Гра видалася бойовою. Обидві команди при нагоді гостро атакували ворота суперників. Вже на 18-й хвилині матчу одна з атак гостей увінчалася взяттям воріт. Автором цього голу став С.Степанчук -0:1. Олександрійці відновили рахунок в матчі на 32-й хвилині, нападаючий «Олександрії» О.Іващенко підступним ударом відправив м’яч точнісінько в дев’ятку – 1:1. Під завісу першого тайму все той же О.Іващенко, отримавши м’яч на лінії штрафного майданчика, дотепно перекинув його через воротаря – 2:1.

Друга половина матчу проходила в рівній боротьбі. Хороші можливості збільшити перевагу в рахунку мали олександрійці – Ю.Коломоєць (тричі), Р.Локтіонов, Р.Зейналов, але свої шанси вони втратили. На 80-й хвилині гості отримали шанс на пробиття пенальті. Голкіпер вдало парирував його, але першив на добивання опинився В.Гаді, який і зрівняв рахунок матчу.

Нагадаємо, що свій перший матч другої частини чемпіонату «Favbet Ліга – 1» футболісти ПФК «Олександрія» проведуть 28 березня на КСК «Ніка» о 17-00 проти ПФК «УкрАгроКом».