Асистенти арбітра — О.Шост (Луганськ), В.Кисельов (Суми)

«Олександрія»: Новак, А.Сухоцький, Ломко, Пономар, Чорній (Голенков, 69), Грицук — к/к, Мягков (Чепурненко, 46), Шендрік, Старенький (Бідловський, 52), Степанюк (Іващенко, 46), Басов.

Запасні: Леванідов, Коломоєць, Імереков.

«Буковина»: Когут — к/к, Тєрєхов, Орловський, Королянчук, Добровольський (Косован, 46), Білоус, Демянчук (Лисюк, 76), Ателькін, Палагнюк, Ушаков (Шостак, 85), Булезюк (Самойленко, 37).

Запасні: Одольський, Я.Сухоцький, Горда.

Гол.тренер — Ю.Гій

Попередження: А.Сухоцький (66) — Б.Орловський (2), О.Добровольський (19), В.Самойленко (58), А.Тєрєхов (84).

Вилучення: А.Сухоцький (72). О.Ломко (80)

Голи: Р.Степанюк (2 — пенальті), А.Чорній (35), В.Грицук (37 — пенальті), О.Іващенко (49) – В.Палагнюк (81).

Олександрійці досить жваво розпочали звітну зустріч. На першій хвилині матчу наші земляки провели прекрасну атаку. Р.Степанюк отримав пас від А.Чорнія, ввійшов у штрафний майданчик, де проти нього було порушено правила і арбітр матчу призначив пенальті, який чітко реалізував сам же постраждалий — 1:0. За кілька хвилин хорошу можливість подвоїти перевагу мав В.Грицук. Василь отримав м’яч на лінії штрафного майданчика і пробив по воротах, але голкіпер парирував цей удар. Наші земляки, маючи територіальну та ігрову перевагу, при найменшій нагоді завдавали удари по воротах суперника. На 21-й хвилині В.Грицук вийшов віч на віч з Б.Когутом і пробив, але голкіпер відбив цей удар. На добиванні першим був В.Пономар, але, на жаль, пробив головою мимо. За кілька хвилин С.Старенький видряпав м’яч у захисників “Буковини” і зробив націлену передачу в карний майданчик, але В.Пономар в боротьбі із захисником не зміг дістатися до м’яча. На 34-й хвилині після подачі А.Сухоцького з кутового все той же В.Пономар пробив головою, але дещо мимо воріт. За хвилину А.Чорній перехопив м’яч біля центрального кола, зробив сольний прохід і своїм потужним ударом відправляє його в сітку воріт — 2:0. До речі, це був 900-й гол «Олександрії» в першій лізі в незалежних чемпіонатах України. Олексанрійці, відчувши смак забитих мя’чів, влаштували тотальний штурм воріт суперника. В черговій атаці наших земляків, проти В.Грицука було порушено правила і арбітр матчу Д.Кононов призначив пенальті, який чітко реалізував сам потерпілий. На другій доданій арбітром хвилині олександрйці заробили право на пробиття стандарту. В.Грицук, перекинувши стінку, вивів С.Старенького на ударну позицію, але Сергій не зміг переграти голкіпера.

Малюнок гри в другому таймі не змінився. Олександрійці при найменшій нагоді загрожували воротам суперника. На 49-й хвилині трьохкольорові вивели на ударну позицію О.Іващенка, який змістившись до центру, перекинув голкіпера, довівши рахунок до розгромного — 4:0. За кілька хвилин відзначитися у воротах «Буковини» мав можливість Є.Чепурненко, але після його удару зі стандарту голкіпер забрав м’яч в руки. На 68-й хвилині олександрійці провели швидку контратаку. В.Бідловский продемонстрував чудову швидкість, пройшовши майже по центру, і віддав навісну передачу в штрафний майданчик. Після рикошету м’яч потрапив до В.Пономаря, але після його удару голкіпер якимось дивом рятує свою команду від ще одного голу. За кілька хвилин О.Іващенко перехопив м’яч на підступах до штрафного майданчика «Буковини» і пробив по воротах, але його удар прийшовся поряд зі стійкою. Одна із рідких атак чернівчан завершилася взяттям воріт. На 81-й хвилині О.Ломко грубо порушив правила поряд зі штрафним майданчиком за що отримав червону картку, а «Буковина» — право на пробиття стандарту. В.Палагнюк прямим ударом відправляє м’яч в сітку воріт — 4:1. За кілька хвилин вже олександрійці заробили право на пробиття стандарту. Після удару Є.Чепурненка метрів з 25-ти м’яч влучив у поперечину.

Ця перемога принесла олександрійцям звання чемпіонів України серед команд першої ліги та завітну путівку до Прем’єр – Ліги. Так тримати земляки! Дворазовими чемпіонами України серед команд першої ліги під керівництвом Володимира Шарана стали: Андрій Запорожан, Сергій Старенький, Василь Грицук, Володимир Бідловський та Дмитро Рудик.

Товариством «Колега», на чолі з генеральним директором О.Гушлевським було визначено кращого гравця матчу. Ним став футболіст ФК «Олександрія» Артем Чорній.