Асистенти арбітра – О.Дашко (Київська обл.), В.Сухомлинов (Київ)

Спостерігач арбітражу – Є.Котенко (Суми)

«Олександрія»: Новак, Сухоцький, Ломко, Пономар (Коломоєць, 74), Чорній, Грицук – к/к (Степанюк, 81), Мягков, Шендрік, Старенький, Банада (Леонов, 31, Імереков, 90), Басов.

Запасні: Леванідов, Іващенко, Бідловський.

«Полтава»: Кучинський – к/к, Фаворов (Зозуля, 71), Зеленевич, Бондаренко, Ткачов, Кравченко, Стеценко, Недоля (Волков, 73), Насібулін, Коваленко (Соломка, 73), Шастал (Вовченко, 60).

Запасні: Кулініч, Ковальчук, Кринський.

Гол.тренер – О.Федорчук

Попередження: Д.Леонов (67) – Д.Фаворов (11), О.Стеценко (20), М.Зеленевич (64), В.Насібулін (66), Ю.Соломка (87), О.Волков (90).

Голи: С.Басов (47), С.Старенький (88) – Ю.Соломка (87).

Перед виходом на поле підопічні В.Шарана вже знали результат матчу «Сталь» (Дніпродзержинськ) – «Динамо – 2» (Київ). Сталевари, головні переслідувачі нашої команди, одержали перемогу над киянами лише на 3-й доданій арбітром до основного часу матчу хвилині. Тому права на помилку у наших футболістів не було. З перших хвилин матчу олександрійці почали активно діяти в атаці і створили кілька моментів біля воріт суперника. Слід віддати належне, що і полтавчани не відсиджувалися в обороні і при можливості йшли в атаку. На 19-й хвилині О.Стеценко наважився пробити із-за меж штрафного майданчика, але удар наскільки був не сильним, настільки і неточним. До середини першого тайму атаки олександрійців дещо вщухли і боротьба, в основному, точилася в центрі поля. На 26-й хвилині наші земляки заробили право на кутовий. Після подачі А.Чорнія в карний майданчик, С.Басов був першим на м’ячі і пробив головою по воротам, але голкіпер забрав м’яч в руки. Заслуговує на увагу масована атака олександрійців на 32-й хвилині за участю Д.Леонова, С.Старенького, А.Сухоцького та В.Грицука із завершальним ударом останнього. Але, на щастя, для полтавчан Василь влучив в захисника і нагоду для взяття воріт було втрачено. Вцілому, перший тайм пройшов під диктовку олександрійців, лідерів чемпіонату. Вони більше контролювали м’яч, більше комбінували, створили більше небезпечних моментів біля воріт суперника. Але відчувалася якась незіграність і незібраність в діях підопічних В.Шарана.

Певно, в перерві матчу, В.Шаран провів зі своїми підопічними серйозну розмову, тому в другому таймі ми побачили більш впевнену гру наших земляків. Після виконання нашою командою кількох кутових, один з них закінчився голом. Після подачі А.Чорнія з правого флангу в карний майданчик, першим на м’ячі був С.Басов, який ударом головою відправляє його в сітку воріт. За кілька хвилин хорошу можливість подвоїти перевагу мав А.Сухоцький. П.Мягков, отримавши пас від А.Чорнія, віддав передачу на Артема, але після його удару м’яч пройшовся поряд зі стійкою. З середини другого тайму гра набула жорсткого характеру. Не бажаючи поступатися жодним клаптиком поля, суперники часто порушували правила, за що арбітр матчу ЮФощій відразу наказував «гірчичниками». На 70-й хвилині С.Старенький отримав пас від Д.Леонова, вийшов на ударну позицію і пробив у нижній кут, але голкіпер в прекрасному стрибку забрав м’яч в руки. Під завісу матчу гості заробили право на виконання кутового. Після подачі в штрафний майданчик і скидки на дальню стійку Ю.Соломка точним ударом в нижній кут відправляє м’яч в сітку воріт – 1:1. Казка полтавчан продовжувалася не довго. Все вирішилося на фініші. Олександрійці, щойно тільки розвели м’яч, вивели на ударну позицію С.Старенького, який більярдним ударом виводить трьохкольорових вперед – 2:1. Після забитого голу наші земляки влаштували тотальний штурм, створюючи момент за моментом, але реалізувати їх не змогли. Останній шанс збільшити перевагу втратив С.Старенький, який не влучив у ворота на останніх секундах матчу.