Асистенти арбітра — Дмитро Козорезов (Одеса), Григорій Іванов (Одеська обл.)

4-й арбітр — Віктор Копієвський (Кіровоград)

Спостерігач арбітражу — Олексій Гордієнко (Дніпропетровськ)

«Олександрія»: Новак, Сухоцький, Ломко, Пономар (Коломоєць, 63), Чорній (Кіча, 73), Запорожан – к/к (Чепурненко, 77), Грицук (Леонов, 70), Шендрік, Старенький, Банада, Басов.

«Тернопіль»: Русан, Курило, Атласюк, Дубчак, Клекот, Кондзьолка (Гром’як, 86), Гаврилюк (Тарабалка, 77), Волошинович, Мединський (Кривий, 73), Дорі (Соколовський, 46), Семeнець.

Запасні: Плетеницький, Тракало, Богданов.

Гол.тренер – Василь Івегеш.

Попередження: А.Кіча (87) – Р.Гаврилюк (14), І.Курило (38).

Голи: О.Ломко (37), С.Старенький (40, 70), В.Пономар (42).

Досить активно розпочали звітну зустріч наші гравці. Вони грали досить широко, використовуючи в основному флангові атаки, добре комбінували і раз по раз загрожували воротам «Тернополя». Вже на 7-й хвилині олександрійці провели перспективну атаку, яка дивом не завершилася взяттям воріт. Після багатоходівки О.Ломко – А.Чорній – С.Старенький, останній віддав філігранну передачу в штрафний майданчик на В.Пономаря. Віталій пробив головою по воротах, але м’яч пролетів над поперечиною. На 21-й хвилині, В.Пономар віддав передачу на В.Грицука, той пробив потужно по воротах, але м’яч пролетів над поперечиною. Через кілька хвилин, після подачі кутового з правого флангу, С.Старенький з вигідної позиції поцілив точнісінько в голкіпера. На 33-й хвилині наші земляки провели ще одну контратаку. В.Грицук віддав діагональну передачу на С.Старенького, той на підступах до штрафного майданчика віддав пас на Є.Банаду, останній пробив по воротах, але не досить сильно і голкіпер забрав м’яч в руки. Олександрійці й надалі продавжували насідати на ворота тернопільчан. В черговій своїй атаці, після подачі, майже, від кутового прапорця в штрафний майданчик у виконанні А.Сухоцького, першим на м’ячі опинився Є.Банада, віддав передачу на О.Ломка, який потужним ударом відправив м’яч у нижній кут воріт – 1:0. Після пропущеного голу тернопільчани трішки підсіли, а олександрійці продовжували загрожувати воротам суперника. На 40-й хвилині В.Грицук віддав прекрасну навісну передачу на С.Старенького в штрафний майданчик, той обробив м’яч і другим дотиком відправив його в сітку воріт – 2:0. Не пройшло і двох хвилин, як олександрійці провели ще одну результативну атаку. В.Пономар, перехопивши м’яч, пройшов по лівому флангу і з кута штрафного майданчику потужним ударом відправив м’яч в сітку воріт – 3:0. Під завісу першого тайму наші земляки влаштували справжній штурм воріт тернопільчан. Хороші можливості відзначитися мали С.Старенький та А.Запорожан. Перший, перебуваючи у вигідній позиції, пробив над дев’яткою, а другий, після подачі з правого флангу, поцілив у голкіпера. Підсумовуючи дії суперників в першому таймі, слід зробити висновок: до пропущеного голу підопічні В.Івегеша виглядали досить пристойно. Організувавши щільний захист, вони іноді створювали досить небезпечні моменти на половині поля господарів, а пропустивши гол, відразу ж кинулися відіграватися. Та одразу пропустили два разючих випади, які обернулися для них катастрофою.

В другому таймі малюнок гри не змінився, олександрійці раз по раз атакували ворота тернопільчан, а гості всією командою оборонялися. Схоже, в перерві матчу головний тренер ФК «Тернопіль» В.Івегеш так і не знайшов тих слів, які б могли спонукати наших гостей до більш активних дій у другому таймі. Господарі поля, маючи пристойний гандикап у три м’ячі забитих у першому таймі, у другій половині зустрічі діяли ще більш розкуто та впевненіше. А В.Шаран, бажаючи підтримувати високий рівень розвитку атак, на 65-й хвилині замість В.Пономаря, який був досить активний продовж всієї гри, на полі з’явився Ю.Коломоєць. Та й з усього було схоже, що футболісти з Тернополя вже мало вірили у власні сили. На 70-й хвилині олександрійці провели масовану контратаку. Ю.Коломоєць віддав пас А.Чорнію, той зробив передачу в карний майданчик, де першим на м’ячі був С.Старенький, якому залишалося лише відправити м’яч в порожні ворота – 4:0. За декілька хвилин хорошу нагоду збільшити рахунок мав А.Запорожан, але після його удару головою, м’яч пройшовся поряд зі стійкою.

І останні хвилини зустрічі пройшли під диктовку олександрійців, які створили ще кілька небезпечних моментів біля воріт гостей, але, на жаль, їх не реалізували.

За традицією, ТОВ «Колега» запровадило приз для «Кращого гравця матчу». На думку представників компанії в цьому матчі ним став олександрієць – автор одного з переможних голів О.Ломко. Одразу після зустрічі йому і було вручено нагороду.