ФК «Олександрія» — ФК «Вігри» (Сувалки, Польща) — 1:3

ФК «Олександрія» — ФК «Вігри» (Сувалки, Польща) — 1:3 (0:2)

Аланія, поле готелю GOLDCITY, +15, поле- 4 , 50 глядачів

ФК «Олександрія»: Новак (Рудик, 46), Імереков (Шендрік, 46), Басов, Микицей (Голенков,60) , Сухоцький, Банада, Грицук-к/к (Запорожан, 46), Степанюк (Коломоєць,60), Чорній, Старенький, Пономар (Іващенко, 46).

Другий день поспіль ФК «Олександрія» проводить товариські зустрічі. Враховуючи і щоденні тренування, команда з перших хвилин виглядала не такою свіжою, як суперники, що і посприяло сьогоднішньому результату.

З перших хвилин ігровою ініціативою намагались заволодіти польські футболісти, але нічого небезпечного біля наших воріт вони не створили. Згодом, гра вирівнялась і олександрійці почали створювати небезпечні моменти біля воріт поляків, проте забити гол в першому таймі так і не зуміли. В свою чергу, ФК «Вігри» двічі відзначились у воротах А.Новака. Спочатку після помилки наших футболістів в центрі поля, гравець суперників вийшов віч-на-віч з воротарем і реалізував свою нагоду — 1:0. Незабаром польському клубу вдалось подвоїти перевагу, реалізувавши пенальті у наші ворота.

В перерві матчу тренерський штаб зробив декілька замін, які значно освіжили гру нашої команди. Моменти біля воріт ФК»Вігри» не використали Є.Банада, О.Іващенко, Ю.Коломоєць. Останньому навіть вдалось забити другий гол, але арбітр матчу зафіксував у Юрія офсайд. А до цього моменту голом відзначився А.Чорній, який потужним ударом із-за меж штрафного майданчика пробив у дальній кут. Воротар лише спостерігав за епізодом.

Здавалось після цього наші земляки зуміють зробити кам-бек, але пропустивши разючу контратаку, втретє пропустили гол.

1:3 — поразка олександрйців, яка дає шанс побачити всі недоліки в грі нашої команди, адже для цього і проводять збори.