Головний арбітр — Олександр Павлюк (Київ)

Асистенти арбітра — Олександр Марчик (Київ), Валентин Куцев (Київ)

Спостерігач арбітражу — Анатолій Жосан (Херсон)

ФК «Олександрія»: Новак, Микицей, Босов, Шендрік, Сухоцький, Чепурненко (Степанюк, 77), Банада, Чорній (Бідловський, 57), Старенький (Голенков, 39), Грицук — к/к, Пономар (Коломоєць , 65).

«Гірник»: Гурін, Солдат (Чередніченко, 89), Баєнко, Павлов, Буряк, Боровський, Ямполь (Гвоздевич, 60), Григорик — к/к, Прошенко (Рябов, 55), Сітало, Нудний (Чечеленко,82).

Запасні: Ганєв, Бринько, Бука.

Гол.тренер — Г.Приходько

Попередення: Голенков (54), Коломоєць (90+3) – В.Павлов (27), А.Прошенко (45+1)

Голи: Пономар (45) — С.Нудний (61)

В першому домашньому матчі весняної частини 24-го чемпіонату України серед команд першої ліги наші футболісти приймали криворізький “Гірник”. Як і належить господарям, олександрійці розпочали матч з гострих атак. Вже на другій хвилині матчу А.Чорній вийшов на ударну позицію, пробив по воротах, але його удар парирував голкіпер “гірників”. За кілька хвилин, наші футболісти заробили можливість на пробиття небезпечного стандарту, але після удару А.Сухоцького і рикошету м’яч пішов на кутовий. В перші 20 хвилин була помітна сумбурність з боку обох команд. Олександрійці добре контролювали гру на своїй половині поля і контратаками загрожували воротам суперника. В одній з них, на 24-й хвилині А.Чорній небезпечно пробив із-за меж штрафного майданчику, але Р.Гурін був на місці. Заслуговує на увагу сольний прохід Б.Боровського на 29-й хвилині. Богдан отримав пас на лівому фланзі, змістився в центр і пробив, але після його удару м’яч став легкою здобиччю А.Новака. За кілька хвилин, в одній з рідких атак «гірників», І.Солдат пробив із-за меж штрафного майданчика, але м’яч пройшовся поряд зі стійкою. Можливо, не задоволений діями С.Старенького, В.Шаран випускає замість нього А.Голенкова. На 45-й хвилині, В.Грицук зробив навісну передачу в район карного майданчика, де В.Пономар легким дотиком голови відправляє м’яч в сітку воріт — 1:0.

Другий тайм, як і перший, розпочався з атак олександрійців. В одній з них, А.Голенков віддав передачу на хід В.Пономарю, але пробити йому завадили захисники, перевівши м’яч на кутовий. Згодом, після навісу Є.Чепурненка, С.Микицей пробив по воротах, але мяч пройшовся над поперечиною. Олександрійці, захопившись своїми атаками, пропустили швидкий контрвипад “гірників”, який призвів до пропущеного голу. Після прострільної передачі з правого флангу, С.Нудний з гострого кута, відправив м’яч в сітку воріт — 1:1. На 69-й хвилині, гості створили ще одну хорошу нагоду для взяття воріт. С.Гвоздевич потужно пробив з лінії штрафного майданчика під поперечину, але А.Новак перевів м’яч на кутовий. На що олександрійці відповіли перспективним моментом. С.Микицей потужно пробив низом в дальній нижній кут, але голкіпер не без труднощів заволодів мячем. На 77-й хвилині, після розіграшу кутового, А.Сухоцький зробив навісну передачу в карний майданчик, де першим на м’ячі був А.Шендрік, але його удар пройшовся поряд зі стійкою. За кілька хвилин, після навісу С.Басова, В.Грицук пробив головою по воротах, але надійно зіграв голкіпер. На 85-й хвилині олександрійці мали можливість повести в рахунку. Після удару Р.Степанюка мяч зрекошетив до Ю.Коломойця, який пробив по воротах, але в останню мить захисник “гірників” ліквідував загрозу. На 89-й хвилині, А.Сухоцький зробив сольний прохід по центру і пробив з лінії штрафного майданчика, але м’яч пройшовся поряд зі стійкою.

Останній шанс вийти вперед олександрійці втратили на 1-й доданій до основного часу арбітром хвилині, коли після подачі В.Бідловського Ю.Коломоєць головою пробив вище воріт.