ФК «Олександрія» — «Кремінь» (Кременчук) – 1:1

14.03.15р., 14-00, стадіон «Ніка+», +10, 150 глядачів, поле 4

Арбітр – Д.Федан (Олександрія)

Асистенти арбітра – Я.Жадан (Олександрія), Д.Попельницький (Кіровоград)

Голи: Д.Леонов (36) — К.Чорній ( 68 — пенальті).

Сьогодні, 14 березня, футболісти ФК «Олександрія» провели останній контрольний матч перед початком весняної частини 24-го чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги проти ФК «Кремінь». Перша половина зустрічі пройшла за повної ігрової та територіальної переваги господарів поля. На 36-й хвилині своїм точним ударом в дальню дев’ятку Д.Леонов вивів олександрійців вперед -1:0. Гостям вдалося відновити рівновагу в матчі на 68-й хвилині. Наш футболіст порушив правила в межаш штрафного майданчику проти гравця «Кременя», за що головний арбітр призначив пенальті. К.Чорній пробив точнісінько в нижній лівий кут воріт — 1:1. Надалі обидві команди мали шанси відзначитися у воротах суперника, але свої шанси вони не використали.

Нагадаємо, що перший офіційний матч весняної частини 24-го чемпіонату з футболу футболісти ФК «Олександрія» проведуть 21-го березня в Охтирці проти місцевого «Нафтовика — Укрнафти».