ФК «Олександрія» — «Кремінь» (Кременчук) – 4:0

ФК «Олександрія» — «Кремінь» (Кременчук) – 4:0 (1:0)

06.02.2015р, 14-00, «Ніка» (поле зі штучним покриттям), 100 глядачів, +4

Арбітр – Д.Федан (Олександрія)

Асистенти арбітра – В.Нерода, Я.Жадан (обидва — Олександрія)

«Олександрія»:

1-й тайм: Новак ( Леванідов, 31), Микицей, Басов, Ломко, Мягков, Голенков, Запорожан – к/к, Банада, А.Чорній, Грицук, Степанюк.

2-й тайм: Леванідов (Рудик, 61), Голенков, Імереков, Шендрік – к/к, Бідловський, Старенький, Леонов, Койдан, Гуськов, Іващенко, Пономар.

Гол.тренер – В.Шаран

«Кремінь»: Олійник, Пасічниченко –к/к, Волошин, Буличов, Апришко, Борзенко, К.Чорній, Іванов, Павлик, Собко, Степанчук.

У другому таймі на заміну виходили: Онопко, Курелех, Тининик, Ченбай, Кунєв, Стебловський, Прошутя, та два новачки.

Гол.тренер – С.Свистун

Голи: С.Микицей (5), О.Іващенко (56), В.Пономар (68 – пенальті), Д.Леонов (83). На 21-й хвилині В.Грицук не реалізував пенальті (А.Олійник).

Сьогодні наші футболісти провели останній спаринг першого підготовчого навчально-тренувального збору, який провели в Олександрії. Суперником нашої команди виступив друголігівський кременчуцький «Кремінь».

З самого початку матчу наші земляки почали активно пресингувати суперника. Перший небезпечний момент, створений трьохкольоровими, увінчався взяттям воріт гостей. Після подачі А.Чорнія з кутового С.Басов головою скинув м’яч на С.Микицея, який також головою відправляє його в сітку воріт – 1:0. Через пару хвилин А.Голенков здійснив швидкісний прохід правим флангом, віддав пас в центр на Р.Степанюка, той, обігравши захисника, пробив майже з лінії штрафного майданчика, але м’яч пройшовся поряд зі стійкою. В звітній зустрічі в першому таймі олександрійці влаштували справжній штурм воріт суперника, не даючи змоги гостям перейти центр поля. На 10 хвилині П.Мягков отримав навісну передачу в штрафному майданчику, пробив по воротах, перекинувши голкіпера і мало не в останню мить команду від голу врятував захисник, вибивши м’яч з лінії воріт. На 21-й хвилині А.Запорожан зробив діагональну передачу на правий фланг на А.Голенкова, той в свою чергу віддав пас в штрафний майданчик на Р.Степанюка, проти якого було порушено правила і арбітр матчу Д.Федан призначив пенальті. До позначки підійшов В.Грицук, але пробив не досить сильно і голкіпер забрав м’яч в руки. Єдиний в матчі небезпечний момент гості створили на 35-й хвилині. Є.Іванов отримавши пас від партнера по команді, пробив з лінії воротарського майданчику, але м’яч після його удару пройшовся над перекладиною. За хвилину подвоїти перевагу нашої команди міг В.Грицук, але він не використав цю можливість, пробивши мимо воріт. В перерві матчу головний тренер олександрійців зробив значну рокіровку в складі, замінивши майже всіх гравців, окрім А.Голенкова та В.Леванідова.

Другий тайм розпочався з гострої атаки олександрійців. О.Іващенко вивів О.Гуськова віч-на-віч з голкіпером, але Олександру не вистачило майстерності обіграти А.Олійника і момент було втрачено. На 56-й хвилині після багатоходівки С.Старенький — В.Пономар – С.Старенький, останній віддав пас на О.Іващенка, якому єдине що залишалося відправити м’яч у пусті ворота – 2:0. Атаки олександрійців не вщухали, а все більше набирали обертів. На 68-й В.Пономар, отримавши пас від В.Бідловського, ввійшов в штрафний майданчик і проти нього було порушено правила, за що головний суддя призначив ще один пенальті. Сам же потерпілий чітко виконав вирок арбітра. До речі, Віталій мав ще декілька можливостей відзначитися у воротах гостей, але свої шанси він не використав. А заключну крапку в звітній зустрічі на 83-й хвилині матчу поставив Д.Леонов, який завершив масовану атаку своєї команди – 4:0.

Доводимо до вашого відома, що наші земляки, футболісти ФК «Олександрія» 8-го лютого відлітають на трьохтижневий навчально-тренувальний збір до Туреччини.