ФК «Олександрія» — МФК «Кремінь» (Кременчук) – 2:1

08.07.2014р., 18-00, КСК «Ніка»,150 глядачів, +30, поле 5

Асистенти арбітра – Я.Жадан, С.Скляр (обидва – Олександрія)

ФК «Олександрія»: Новак (Леванідов, 46), Піскун, Микицей (Бичков, 67), Імереков, Сухоцький, Банада (Койдан, 67), А.Чорній, Старенький – к/к (Голенков, 59) , Леонов (Бідловський,46) , Ямполь (Гуськов,46) , Коломоєць (Пономар, 70).

Гол.тренер – В.Шаран

МФК «Кремінь»: Олійник(Циганок, 46) , Пасічниченко – к/к (Титиник,46) , Буличов (Дугієнко,65), Дугієнко (Шмиголь,46), Курелех, Волкодав (Апришко, 46), Гаді (Ченбай, 46), Степанчук (Кунєв,46), Смородін (Таран, 31, Волкодав, 65), К.Чорній(Саркісян, 46), Іванов (К.Чорній, 65).

Гол.тренер – С.Свистун

Голи: А.Чорній (23), Ю.Коломоєць ( 55) – В.Саркісян (90 – пенальті).

Четвертий спаринг в рамках підготовки до 24-го чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги олександрійці провели на стадіоні «Ніка» за більш ніж 30-ти градусної спеки проти своїх сусідів кременчуцького «Кременя». В порівнянні із зустріччю,яка проходила 7-го липня проти «Гірника – Спорт» з Комсомольська, в стартовому складі господарів поля залишилися лише Д.Леонов, А.Сухоцький та Я.Ямполь. натомість на полі ми побачили головного бомбардира команди минулого сезону С.Старенького та досвідченого С.Микицея. Першу серйозну загрозу біля воріт суперника підопічні В.Шарана створили на 8-й хвилині матчу. На великій швидкості по лівій бровці в штрафний майданчик ввірвався Ю.Коломоєць, прикриваючи м’яч корпусом. Але його удар зумів парирувати голкіпер гостей А.Олійник. Йому ж судилося і вдруге потурбувати голкіпера «Кременя» на 13-й хвилині, після розрізної передачі А.Сухоцького. В цю ж хвилину атаку Юрія перервали з порушенням правил. Стандарт виконувати підійшов А.Чорній, але його удар прийшовся в стінку. Підопічні С.Свистуна, відчувалося побоювалися гострих випадів більш досвідчених олександрійських виконавців, тому більше приділяли уваги захисту власних воріт. З кожною хвилиною матчу атаки господарів набували все більш гострішого вигляду і на 23-й хвилині, А.Чорній здійснивши сольний прохід правим флангом, потужним ударом відкриває рахунок в матчі – 1:0. Приємно, що навіть, в контрольному матчі, кременчуцьку футбольну дружину приїхали підтримати троє палких прихильника команди, розвернувши в гостьовому секторі банер з красномовним написом «Завжди з командою», в такий спосіб протягом матчу підтримуючи своїх улюбленців. В першій половині матчу олександрійці діяли досить динамічно, раз-по-раз кидаючи в атаку і своїх захисників. Заслужило на увагу підключення захисника наших земляків М.Імерекова і його потужний удар із-за меж штрафного майданчика. Цього разу м’яч пролетів в декількох сантиметрах від стійки. Явно не пішла гра у центрфорварда Ю.Коломойця. На 35-й хвилині він вийшов на побачення з А.Олійником, виконав зрячий удар в правий від воротаря кут воріт, та , мабуть, Юрій знаходиться поки що не в кращих своїх кондиціях, бо в подібних він суперників не пробачає. На 40-й хвилині олександрійці створили одразу три гольових моменти. Здавалося, м’ячу вже нікуди діватися, але в цих епізодах фортуна була на боці гостей. В першому випадку Ю.Коломоєць отримав хитромудру передачу від А.Чорнія, пробив по воротах, але кіпер парирував цей удар; в другому, після прострільної передачі С.Старенького, О.Дугієнко ледь не оформив автогол, і в третьому, Д.Леонов потужно пробив в ближній кут, але в усіх випадках А.Олійник зіграв дуже впевнено. Футболісти «Кременя» в першому таймі не створили жодного серйозного моменту біля воріт А.Новака, який майже всю 45-ти хвилинку прогулювався по лінії власного штрафного майданчика.

В другому таймі філософія гри не змінилася. Господарі поля, як і в першому, активно шукали щастя біля воріт суперника, а футболісти Кременчука — щонайменше можливість пробити по воротах В.Леванідова. І така нагода в них з’явилася на 50-й хвилині. Є.Іванов пробив з лінії штрафного майданчика, але його удар був не підготовлений і не точний. На 52-й хвилині метрів з 25-ти зі стандарту потужно пробивав по воротах А.Сухоцький, але його постріл парирував голкіпер. Вже через три хвилини олександрійці знову отримали право на пробиття стандарту. Після навісної передачі В.Бідловського в штрафний майданчик і помилки голкіпера гостей, Ю.Коломоєць проштовхує м’яч в сітку воріт – 2:0. Гра і надалі проходила під диктовку олександрійців. Вони повністю володіли ігровою та територіальною перевагою, раз-за-разом загрожуючи воротам суперника. На 85 –й хвилині А.Голенков мав 100-відсотковий момент, опинившись з м’ячем біля одинадцятиметрової позначки, пробив по воротах, але занадто сильно і вище воріт. Під завісу матчу гостям все ж таки вдалося відзначитися у воротах В.Леванідова. Б.Бичков, після навісу з флангу зіграв рукою в штрафному майданчику і арбітр призначив пенальті, який чітко реалізував В.Саркісян – 2:1. В цілому, цей матч можна назвати бенефісом незабитих голів Ю.Коломойця.