Головний арбітр – Андрій Кутаков (Вінниця)

Асистенти арбітра – Заур Курбанов, Ігор Жосан (обидва — Херсон)

4-й арбітр – Віктор Копієвський (Кіровоград)

Спостерігач арбітражу – Сергій Цимбал (Суми)

«Олександрія»: Леванідов, Сухоцький, Леонов (Іващенко, 46), Ямполь (Чорній, 56), Чепурненко, Запорожан – к/к, Голенков (Бідловський, 42), Грицук, Шендрік, Коломоєць (Гуськов, 71), Басов.

«Нива»: Нагірний, Гудак, Рижук, Донець – к/к, Яневич, Петрівський (Мдинарадзе, 73), Шпікула, Сворак (Бадло, 77), Гринченко, Семенюк (Левчик, 77), Гудима.

Запасні: Шпук, Козак, Льодін, Пліс.

В.о.гол.тренер – Богдан Самардак

Попередження: Є.Чепурненко (24) – Р.Гудак (14), С.Рижук (50), А.Донець (88).

Голи: Т.Петрівський (45+2 – автогол), Я.Ямполь (55), О.Іващенко (63).

«Олександрія» перед початком звітного туру очолювала турнірну таблицю, а «Нива» була одним з головних аутсайдерів чемпіонату. В матчах з олександрійцями «Ниві» традиційно не щастило, і за два сезони протистоянь тернопільська команда жодного разу не перемагала. Правда, минулої осені на КСК «Ніка» гості вели в рахунку завдяки голу Б.Баранця, наші земляки відігралися після чергового шикарного удару А.Запорожана зі штрафного — підсумком матчу стала нічия. А навесні в Тернополі олександрійці впевнено виграли — 4:2 (у складі господарів забивали О.Семенюк і І.Малиш, у гостей – О.Іващенко (двічі), Ю.Коломоєць і С.Старенький).

З перших хвилин матчу господарі поля активно штурмували ворота тернопілян. Олександрійці повністю захопили ініціативу, добре контролювали м’яч, вдало комбінували і при першій нагоді пробивали по воротах. Спочатку І.Нагірного перевірив Ю.Коломоєць, але голкіпер парирував цей удар, а після добивання із-за меж штрафного майданчика Є.Чепурненнка м’яч пройшов мимо воріт. На 17-й хвилині олександрійці провели свою чергову атаку. Після прострільної передачі в штрафний майданчик у виконанні А.Сухоцького, Я.Ямполь пробив по воротах, але м’яч пролетів поряд з дев’яткою. Через хвилину знову ж після навісу з лівого флангу, Д.Леонов пробив головою по воротах з гострого кута, але влучив в захисника і м’яч від нього ледве не залетів у ворота, але голкіпер зіграв надійно. Наші земляки і надалі контролювали хід поєдинку. На 29-й хвилині голкіпер «Ниви» вийшов вперед, виграв боротьбу за повітря у Ю.Коломойця, вибивши м’яч, але припустився помилки, залишивши ворота пустими. А.Голенков це помітив і, намагаючись перекинути І.Нагірного, пробив, але на заваді став гравець «Ниви», хоча м’яч летів мимо. На 33-й хвилині олександрійці створили стовідсотковий гольовий момент. Після навісу з лівого флангу, Ю.Коломоєць намагаючись пробити головою, промахнувся по м’ячу і шанс для взяття воріт було втрачено. На 36-й хвилині, Д.Леонов перехопив м’яч і із-за меж штрафного майданчика потужно пробив по воротах, але його удар пройшовся над поперечиною. На 40-й хвилині Я.Ямполь отримав прекрасний пас від Д.Леонова, пройшов по лівому фланзі, зробив передачу в штрафний майданчик, де першим на м’ячі опинився А.Голенков, але його удар прийшовся у голкіпера. На 2-й доданій до першого тайму арбітром хвилині, після подачі зі штрафного в штрафний майданчик, захисник намагаючись м’яко скинути воротареві м’яч, відправив його у сітку власних воріт 1:0.

В другому таймі сценарій гри не змінився, олександрійці, як і в першому продовжували раз-по-раз загрожувати воротам тернополян. На 51-й хвилині гості організували свою першу серйозну атаку. О.Семенюк отримав пас від свого партнера, але пробити по воротах йому завадив А.Запорожан, який вибив м’яч в аут. На 55-й хвилині Я.Ямполь наважився на дальній удар, метрів з 30-ти – м’яч по дузі влетів точнісінько в лівий верхній кут воріт – 2:0. Після другого пропущеного голу гості зовсім опустили руки, а олександрійці і надалі продовжували атакувати. В своїй черговій атаці, після навісної подачі в штрафний майданчик у виконанні В.Грицука, О.Іващенко ударом головою розстріляв майже пусті ворота – 3:0. Через декілька хвилин все той же О.Іващенко, який досить активно ввійшов гру, наважився на дальній удар, але м’яч пролетів над поперечиною. На 72-й хвилині, О.Іващенко з лінії штрафного майданчика віддав розрізну передачу на В.Бідловського, який міг зробити рахунок непристойним, але останній пробив вище воріт. В звітному матчі стадіон «Ніка» зібрав рекордну кількість глядачів в нинішньому чемпіонаті. Свідками розгромної перемоги своїх улюбленців над тернопільською «Нивою» стали більше чотирьох тисяч вболівальників, які з першої і до останньої хвилини палко підтримували своїх улюбленців. На 81-й хвилині, В.Грицук вивів О.Гуськова віч-на-віч з голкіпером гостей, той змістився вліво, дещо забарився з ударом і шанс було втрачено. Після рахунку 3:0 наші гості почали діяти більш розкутіше і почали турбувати В.Леванідова, який, відверто кажучи, в першому таймі нудьгував. На 88-й хвилині тернопіляни створили два небезпечні моменти. В першому випадку, після навісної подачі з права, м’яч влучив в поперечину, а в другому – господарям допомогла стійка воріт. Господарі відповіли серією атак, але, на жаль, ударам олександрійцям бракувало влучності. Чудовий подарунок вболівальникам Олександрії в цей святковий день.