ФК "Олександрія" — ПФК "Банско 1951" — 0:1

ФК «Олександрія» — ПФК «Банско 1951» — 0:1 (0:0)

11.02.2015р., Аланія (Туреччина), 15:30, +11, 20 глядачів, поле — 4.

ФК «Олександрія»:

1 тайм: Новак, Микицей, Ломко, Басов, Мягков, Запорожан (к/к), Чепурненко, Грицук, Старенький, Іващенко, Бідловський.

2 тайм: Леванідов, Сухоцький, Шендрік (к/к), Імереков, Голенков, Банада, Чорній, Пономар, Леонов, Гуськов (Коломоєць, 70), Степанюк.

Після ранкового тренування о 9:30, ФК «Олександрія» о 15:30 провів свій перший спаринг на турецькій землі в 2015 році. Суперником наших земляків був болгарський ПФК «Банско 1951».

З перших хвилин зустрічі футболісти обох команд намагались контролювати хід поєдинку, намагаючись тримати м’яч під власним контролем, але вже хвилин через 10 від стартового свистка стало помітно, що олександріці взяли ініціативу в свої руки. Першим мав відзначатись Є.Чепурненко. Євген опинився на ударній позиції на лінії карного майданчика, але після його потужного удару м’яч потрапив у захисника, який кинувся під цей постріл. Згодом, вже болгарьскі футболісти мали непогану нагоду забити, але у підкаті не давши себе обіграти надійно зіграв П.Мягков. Через декілька хвилин свою реакцію довелось демонструвати голкіперу «Банско». Болгарські футболісти прагнули розвинути власну атаку, але «обрізавшись» віддали пас на В.Грицука. Василь намагаючись обіграти суперника відпустив задалеко від себе м’яча. Захисник «Банско» вибивав сферу подалі від власних воріт, але потрапив у В.Грицука. М’яч від рекошету полетів у ствір воріт, але голкіпер перевів на кутовий. Вже в наспупній атаці В.Грицук знову втратив нагоду відкрити рахунок. Василь пробив з ліній карного майданчика. Болгарів знову врятував страж воріт. Вже під кінець першого тайму втратив нагоду забити гол О.Іващенко. Олександр пробив з кута воротарської зони, але його удар не виявився важкої перешкодою для болгарського воротаря. Останній момент в першому таймі був у наших гравців і все ж у того В.Грицука. Небезпечний штрафний, який заробив О.Іващенко, Василь виконав на техніку перекидуючи стінку. М’яч потрапив в руку гравцеві «Банско», але головний арбітр не відреагував на цей епізод.

Другий тайм пройшов за повної ігрової та тереторіальної переваги «Олександрії». Стовідсотковий момент мав А.Чорній. Артем потужно пробив в дальню дев’ятку метрів з 25, і коли воротар вже був безсилим, на допомогу прийшла поперечка. І знову старе футбольне правило » Не забиваєш ти — забивають тобі» в дії. Один з небагатьох стандартів біля наших воріт завершився голом. Височенний захисник болгарської команди замкнув головою навісну передачу з кутового — 0:1.

Після пропущеного голу наша команда почала ще частіше створювати моменти біля воріт суперника, але забити бодай гол їм так і не вдалось, хоча всі нагоди для цього були: В.Пономар отримавши пас на лінії воротарського майданчика не зумів пробити крізь голкіпера. М’яч відскочив на Р.Степанюка, якого відверто поштовхом в спину було збито, але арбітр «промовчав». Згодом, Д.Леонов виконав прострільну передачу з правого флангу, але ні А.Чорній, ні В.Пономар не зуміли замкнути її. Вже під завісу матчу стовідсотковий шанс забити гол мав А.Схоцький. Після навісної передачі м’яч відскочив до Артема і той з льоту пробив по воротах, але в той кут, де стояв голкіпер.

Вже в компенсований час подвоїти перевагу мали змогу ПФК «Банско». Вийшовши віч-на-віч з В.Леванідовим болгарський футболіст намагався «закинути за комірець» нашому голкіперу, але Владислав вчасно виставив руку і на підстрахуванні опинився М.Імереков, який перевів м’яч на кутовий.

0:1 — мінімальна поразка олександрійців. Сьогодні, в звичному режимі наша команда проведе два тренування, а на 13 лютого заплановано наступний спаринг.