ФК «Олександрія» — «Славія» (Софія, Болгарія) — 1:0

22.01.2017, GOLD CITY, 15:30, +14

ФК «Олександрія» — «Славія» (Софія, Болгарія) — 1:0 (1:0)

ФК «Олександрія»:

1-й тайм: Новак, Цуріков, Микицей, Гітченко, Бондаренко, Запорожан, Огіря, Грицук, Чорній, Козак, Луцевіч

2-й тайм: Леванідов, Шендрік, Чеботаєв, Путраш, Басов, Чорній, Банада, Старенький, Леонов, Пономар, Куліш.

Гол — А.Запорожан (23)

Сьогодні ФК «Олександрія» провів свій другий спаринг на навчально-тенувальних зборах в Туреччині. Цього разу суперником нашої команди був болгарський клуб «Славія».

Вже на перших хвилинах зустрічі наші земляки мали шанс відкрити рахунок, але С.Микицей не влучив у ворота після подачі з кутового. Взагалі, перший тайм видався цікавим і багатим на моменти. Хороші нагоди для взяття воріт мали: М.Козак, В.Грицук, але свої шанси не використали. Проте, відкрити рахунок зумів А.Запорожан, який після пасу В.Грицука опинився у вигідній позиції і потужним ударом влучно пробив в дальній кут воріт. Свій гол забили і болгари, але боковий арбітр за мить до цього зафіксував положення поза грою.

В другому таймі моментів стало менше, а от боротьби на полі побільшало. В деяких епізодах суперники «Олександрії» діяли грубо, що декілька раз справа доходила до сутечок, що, навіть, були всі передумови завершити матч раніше, проте заспокоївшись, поєдинок продавжився. Гра йшла до свого логічного завершення, але вже в компенсований час «Славія» мала чудову нагоду зрівняти рахунок, коли після навісу з правого флангу, нападник болгарів головою завдав удару у ближній кут. В цьому епізоді В.Леванідов продемонстрував свою майстерність і реакцію, превівши м’яч на кутовий.

1:0 — перемога «Олександрії», яка є приємним подарунком для президента клубу Сергія Кузьменка, який сьогодні святкує свій День народження.