ФК «Олександрія» (U-19) в цифрах

Статистичні данні за першу частину чемпіонату U-19

У складі молодіжної команди ФК «Олександрія» (U-19) в літньо-осінній частині чемпіонату України виступало 25 футболістів. Єдиний гравець, що брав участь в усіх матчах (до речі, без замін) – В.Шкіндер.

На рахунку наших гравців 43 попередження та 4 вилучення. Найбільше попереджень мають: Б.Литвяк – 5, К.Прокопчук – 4, та І.Гаврушко – 4. До речі, вони мають на своєму рахунку ще й по вилученню, відповідно, в матчах з «Ворсклою» (Полтава), «Металургом» (Запоріжжя) та «Шахтарем» (Донецьк). Ще одне вилучення у М.Костенка, яке він отримав у матчі зі «Сталлю» (Дніпродзержинськ).

Переможна серія – 2 матчі (1-2 тури)

Результативна серія – 3 матчі (9-11 тури) – 4 м’ячі

Безпрограшна серія – 2 матчі (1-2 тури)

Нічийна – 1 матч (18 тур)

Безвиграшна серія – 7 матчів (3-9 тури)

7 поразок поспіль – (3-9 тури)

Не забивали м’ячів у ворота суперників у 9 матчах («Ворскла», «Олімпік», «Чорноморець», «Зоря», «Волинь», «Дніпро», «Металург», «Говерла», «Шахтар»). Не пропускали у грі з «Динамо» (А.Бубенцов). Перемог з великим рахунком немає. Поразок з великим рахунком – 3. «Олександрія» – «Олімпік» – 0:3, «Зоря» – «Олександрія» – 3:0, «Олександрія» – «Волинь» – 0:3. Три гравці команд-суперниць забивали в ворота «Олександрії» по 2 м’ячі: Є.Верхоланцев («Зоря»), Я.Деда («Волинь»), Є.Підлепенець («Металург»). Двічі забивав м’ячі у власні ворота В.Шкіндер в іграх із «Зорею» та харківським «Металістом».

Самі результативні матчі: «Олександрія» – «Олімпік» – 0:3, «Олександрія» – «Карпати» – 1:2, «Олександрія» – «Шахтар» – 2:1, «Зоря» – «Олександрія» – 3:0, «Металіст» – «Олександрія» – 2:1, «Олександрія» – «Сталь» – 2:1, «Скала» – «Олександрія» – 2:1, «Іллічівець» – «Олександрія» – 1:2.

Пенальті. В ворота суперників – 1/1. О.Єременко («Олександрія») в ворота «Карпат» (В.Данилів). В ворота «Олександрії» – 5/3. Вдома – 4/2. Реалізували: О.Варванін («Олімпік» – А.Бубенцову) та К.Костенко («Сталь» – Ю.Гаврусевичу). Удари Д.Топалова («Шахтар») та Д.Копитова («Сталь») парирували, відповідно, А.Бубенцов та Ю.Гаврусевич.

Глядачі. Матчі за участю нашої команди відвідало 3700 глядачів (в середньому – 241). Вдома – 1800 (в середньому – 225). Найбільше було на матчі «Олександрія» – «Шахтар» – 450, а найменше на грі «Олександрія» – «Волинь» – 50. В гостях – 1900 (в середньому – 217). Найбільше глядачів відвідало матчі: «Зоря» – «Олександрія» та «Іллічівець» – «Олександрія» (по 400).

У першій частині чемпіонату України (U-19) футболісти ФК «Олександрія» провели вдома 8 матчів: 2 перемоги, 1 нічия, 5 поразок. Різниця м’ячів: 6-14= — 8 на користь суперників.

Матчі та хвилини вдома. В.Шкіндер – 8 /720 хвилин, Б.Литвяк – 8/417, І.Гаврушко – 7/512, С.Максимець – 7/360, І.Гура – 7/435, О.Савошко – 7/256, К.Прокопчук – 6/540, М.Зайчук – 6/412, О.Єременко – 6/398, А.Бубенцов – 5/450, М.Костенко – 5/429, М.Сентябов – 5/429, Є.Векляк – 5/412, Р.Бариляк – 4/360, С.Райлян – 4/332, М.Гришкін – 4/182, В.Лобода – 3/173, В.Клочан – 3/145, Ю.Гаврусевич – 3/270, В.Степаненко – 2/180, М.Давидовський – 2/116, Д.Ткач – 2/103, Д.Смиченко – 2/92, М.Зінатуллін – 2/90, А.Капелян – 1/20.

Автори голів: С.Райлян – 2, В.Клочан – 1, О.Єременко – 1, М.Сентябов – 1, М.Костенко – 1.

Пропускали м’ячі: А.Бубенцов – 10, Ю.Гаврусевич – 4.

В гостях футболісти «Олександрії» провели 9 матчів: 2 перемоги та 7 поразок. Різниця м’ячів: 5-15= — 10 на користь суперників.

Матчі та хвилини в гостях. В.Шкіндер – 9 /810 хвилин, К.Прокопчук – 8/678, І.Гура – 8/469, С.Максимець – 8/449, А.Бубенцов – 7/690, І.Гаврушко – 7/619, Є.Векляк – 7/585, О.Савошко – 7/355, Б.Литвяк – 7/326, М.Костенко – 6/529, Р.Бариляк – 6/495, О.Єременко – 6/367, М.Зайчук – 6/360, В.Лобода – 6/353, М.Зінатуллін – 6/143, М.Сентябов – 5/377, С.Райлян – 4/287, М.Гришкін – 4/197, Д.Ткач – 2/168, М.Давидовський – 2/141, Ю.Гаврусевич – 2/180, В.Степаненко – 2/135, А.Капелян – 2/121, В.Клочан – 1/90, Д.Смиченко – 1/3.

Автори голів: К.Прокопчук – 2, М.Давидовський – 1, С.Райлян – 1, І.Гура – 1.

Пропускали м’ячі: А.Бубенцов – 11, Ю.Гаврусевич – 4.