ФК «Олександрія» (U-21) — «Гірник» (Кривий Ріг) — 0:1

24 січня 2018 року. Контрольний матч. Олександрія. Культурно-спортивний комплекс «Ніка», стадіон «Ніка +» (поле зі штучним покриттям). 13.00. -7 градусів.
«Олександрія» (U-21) — «Гірник» (Кривий Ріг) — 0:1 (0:0)

Гол: Ігор Яровий, 66 (0:1).

«Олександрія» (U-21) (стартовий склад): Антон Павлов, Іван Гаврушко (к), Владислав Шкіндер, Кирило Прокопчук, новачок, Павло Пастухов, Богдан Литвяк, Сергій Райлян, Іван Тищенко, Сергій Русьян, Євген Верхоланцев.

Старший тренер: Андрій Купцов.

«Гірник» (Кривий Ріг): Данило Кучер, Богдан Сокол, Владислав Соседко, Андрій Голуб (Нікіта Гамонов, 46), Дмитро Левчук (Володимир Швед, 46), Владислав Корнійко (Максим Кобилинський, 46), Сергій Гвоздевич (к) (Віталій Заєць, 46), Ігор Яровий (Олексій Романчук, 46), Андрій Шмат (Гліб Попчук, 46), Антон Литвин (Ігор Яровий, 62) — Олександр Прялкін (Віталий Шрамко, 46).

Головний тренер: Геннадій Приходько.

Попередження: Іван Гаврушко, 30.

Доволі спокійний, і навіть дещо сонний, перший тайм можна цілком списати на низький температурний режим. Разом з тим, підопічні Андрія Купцова, загартовані суботньою грою під снігопадом, примусили суперників понервувати уже на шостій хвилині, коли м’яч пройшов поруч зі штангою. Ще два гольових моменти за перший тайм зуміли створити олександрійці, але в цілому футбол був доволі паритетним. Обидві команди вперто боролися за контроль над м’ячем — результатом такої джентльменської боротьби став рахунок 0:0 після першого тайму.

У другому таймі гол у ворота олександрійців на 66 хвилині забиває «свіжий» Ігор Яровий, котрий буквально кілька хвилин тому вийшов на поле, замінивши травмованого Антона Литвина.

Пропущений гол мобілізував «Олександрію» — акценти змістилися, і ворота гостей решту ігрового часу перебували тепер під постійною загрозою. На жаль, зрівняти рахунок в матчі олександрійцям не поталанило. Підсумковий рахунок — 0:1.

Це був третій спаринг вихованців Андрія Купцова. Минулого разу, а саме 20 січня дублери виграли у команди Володимира Максімова ФК «Олександрія» (U-19) з рахунком 2:1. Команда проводить навчально-тренувальні збори в Олександрії.