ФК «Олександрія» — «Зоря» (Луганськ) (молодіжний склад) – 2:1

ФК «Олександрія»«Зоря» (Луганськ) (молодіжний склад) – 2:1 (0:1)

16.07.2014р., 18-00, стадіон «Ніка+», 150 глядачів, +32, поле 4

Арбітр – Денис Федан (Олександрія)

Асистенти арбітра – Я.Жадан, О.Нерода (обидва – Олександрія)

ФК «Олександрія»: Леванідов (Рудик, 46), Ломко (Голенков, 73), Піскун, Басов (Імереков, 46), Бичков, Голенков (Бідловський, 46), Койдан, Гуськов, Коломоєць (Грицук, 46), Запорожан – к/к (Чепурненко, 46), Кіча.
Гол.тренер – В.Шаран

«Зоря»: Чукавов (Ставицький, 46), Шершень, Скворцов, Мягков, Сухаров, Квачов, Тертишний – к/к, Шапочка, Васильченко, Слюсар, Білоусов. В другому таймі на заміну виходили: Квашук, Король, Назарчук, Ведмеденко, Волік, Солдатенко, Давечлічєв.

Гол.тренер – В.Мікітін

Голи: О.Ломко (58), О.Гуськов (90) – П.Мягков (41)

Сьогодні, футболісти ФК «Олександрія» провели свій останній контрольний матч в рідних стінах. Суперником нашої команди на стадіоні «Ніка+» був молодіжний склад луганської «Зорі», яка проводить підготовку до 24-го чемпіонату України з футболу в нашому місті.

В першому таймі активних дій ні з однієї, ні з іншої сторони ми не побачили. В основному гра точилася в центрі поля. У діях футболістів було помітно багато браку. Єдиний небезпечний момент, створений гостями в першому, завершився голом. П.Мягков отримав розрізну передачу і пробив у дальній кут воріт – 0:1.

В другому таймі, після кількох замін, підопічні В.Шарана значно прибавили в швидкості. І вже на 58-й хвилині зуміли відновити рівновагу. В.Бідловський зі стандарту зробив передачу в центр і О.Ломко влучно пробив в кут воріт – 1:1. А на останній хвилині, після удару В.Грицука, О.Гуськов зумів переправити м’яч в сітку воріт – 2:1. Цей гол і став переможним.