Асистенти арбітра — Н.Рачинська, А.Литвин
«Сталь»: Пеньков, Янко, Грачов, Павлюк- к/к, Мироненко Задерака Кравченко(Лисюк, 56), Мисік, Клак, Климчук(Хамходера, 65), Яловенко.
Запасні: Дмитроченко, Савчук, Евдокимов, Матвєєв, Льога .
ФК «Олександрія»: Новак, Есеола, Литвяк, Григоренко, Любко, (Ніколаєв,62), Ярошенко, Бичков- к/к, Стецьков, Гуськов, Свинобой(Райлян,58), Єлсуков.
Запасні: Ставицький, Гаврушко, Ходаковський, Погранічний, Грубий .
Ст.тренер – А.Купцов
Попередження: М.Задерака (38), І.Мироненко(62),- А.Есеола (14)
Вилучення: М.Задерака (90+4 -друге попередження)
Гол: Б.Бичков (24-автогол)

Виїздним матчем 17-го туру проти однолітків дніпродзержинської «Сталі» дублери ФК «Олександрія» розпочали весняну частину чемпіонату України з фуболу серед молодіжних команд. Суперники проробили в зимове міжсезоння серйозний обсяг роботи, і вже втигли засумувати за офіційними матчами. До звітньої зустрічі олександрійці підходили з додатковою мотивацією. Нагадаємо, що суперники в матчі 4-го туру в Олександрії перемогу 2:1 святкували господарі поля. Тому наші суперники горіли бажанням реабілітуватися за поразку , натомість трьохкольоровим залишалося одне — вийти на поле і продемонтрувати хорошу змістовну гру, з позитивним для себе результатом.
Варто спочатку зазначити, що свої корективи в гру внесла погода. З самого ранку йшов сніг та дощ, тому ми не побачили тих швидкісних дій від обох команд, на які очікували.
С перших хвилин матчу на полі точилася справжня чоловіча боротьба за ініціативу .
Вже на другій хвилині В.Любко перехопив м’яч, віддав розрізу передечу на А.Есеолу, той протягнув смугастого в штрафний майданчик, і віддав пас на О. Гуськова. Останній на жаль не збміг замкнути цю передачу. За кілька хвилин шанс відкрити рахунок мали наші суперники, але удар М.Мисіка був заблокований захисниками нашої команди.
На десятій хвилині після багатоходівки О.Гуськов –В.Любко –А.Есеола, останній вийшов віч-на-віч з голківером але пробив по воротах, не точно.
Сталевари відповіли небезпечним моментом . Після розіграшу кутового М.Мисік , перебуваючи на вигідній позиції, головою пробив повз ворота А.Новака.
Згодом наші суперники заробили право на виконання кількох стандартів і один із них приніс їм бажаний результат. Після подачі кутового голкіпер помилився при виході, м’яч зрикошетив від Б.Бичкова у сітку воріт -1:0
Відразу наші футболісти провели швидку атаку із завершальним ударом Ф.Свинобоя, але він був не точним .
Незабаром відзначитись у воротах «Сталі» мав Е.Григоренко, але після передачі с флангу від А.Есеоли, він пробив поряд із стійкою.
Дебют другого тайму був за суперником . Вони провели кілька перспективних атак, але всі вони ліквідовувалися на підступах до штрафного майданчика.
На 52 хвилині олександрійці заробили право на стандарт. Після навісу Б.Бичкова, Е.Григоренко пробив головою по воротах, але голкіпер в прекрасному стрибку перевів м’яч на кутовий.
Слід відзначити, що в другому таймі наші суперники були більш активними. Згодом вони створили кілька небезпечних моментів, але А.Новак продемонстрував свою надійність та майстерність.
Із середини другого тайму в діях обох команд відчувався сумбур, квапливість та елементарна втома, футболісти багато помилялися.Під завісу матчу олександрійці мали реальні шанси зрівняти рахунок, але в обох випадках суперника рятувала стійка.