Футбол. ДЮСШ «Колос» — ДЮСШ «Чемпіон»

21 травня 2017 року на центральному стадіоні с. Головківка між юнацькими командами старшої і молодшої вікових груп відбувся 12 тур 2 кола Першості Кіровоградської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2016/2017 р. Олександрійська районна ДЮСШ «Колос» приймала гостей ДЮСШ «Чемпіон» з смт. Бобринець.

Першими зустрілися між собою футболісти старшої вікової групи 2002-2003р.р.н. У ході двох таймів перемогу з рахунком 9:1одержали футболісти Олександрійського району вихованці ДЮСШ «Колос» .
Другими змагалися молодші юнаки 2004-2005р.р.н. Перша половина гри завершилась нічиєю, а після перерви гості провели дві результативні контратаки змінивши хід гри. Матч закінчився з рахунком 0:2 на користь на ДЮСШ «Чемпіон» з смт. Бобринець.

Дирекція і батьківський комітет ДЮСШ «Колос» висловлює подяку голові районної державної адміністрації Курупу Б. А. за постійну турботу і піклування сьогоденням районної спортивної школи «Колос», велика подяка комерційному директору ТОВ «УкрАгроКом» Фесюку П. Д. за наданий транспорт з перевезення юних футболістів , Шкуратову Віталію за допомогу у організації та наданні футбольних полів.